بهینه سازی مصرف انرژی با استفاده از انتگراسیون حرارتی

به گزارش روز شنبه ایرنا از شرکت نفت، «محمود ترکی» افزود: پژوهشگاه صنعت نفت در تلاش است با بهره مندی از انتگراسیون حرارتی در واحدهای صنعتی، مصرف انرژی را در سطح کارخانه گاز و گاز مایع ٨٠٠ شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب بهینه سازد.
وی به ادامه فعالیت های پردیس انرژی و محیط زیست پژوهشگاه صنعت نفت در زمینه پاک سازی خاکها و آبهای آلوده زیرزمینی اشاره کرد و گفت: پژوهشگاه، اقدامهای زیست محیطی مختلفی را در شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب و شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی در دست اجرا دارد.
پردیس انرژی و محیط زیست پژوهشگاه صنعت نفت یکی از پردیس های سه گانه این مجموعه است که از سه پژوهشکده «محیط زیست و بیوتکنولوژی»، «حفاظت صنعتی» و «توسعه و بهینه‌سازی فناوریهای انرژی» و یک گروه پژوهشی «تجزیه و ارزیابی مواد» تشکیل شده است.
این پردیس با اجرای طرح های پژوهشی و توسعه ای در مسیر کسب و بومی سازی دانش فنی مورد نیاز صنعت نفت و نیز رفع معضلات صنعتی در حوزه انرژی، حفاظت صنعتی، محیط زیست و بیوتکنولوژی گام بر می‌دارد.
اقتصام **1070**1724

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-سایر می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «بهینه سازی مصرف انرژی با استفاده از انتگراسیون حرارتی» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات





جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات