انتقاد از ضعف در ارائه مشوق های صادراتی

تقویت تولید با کنترل ورود کالای قاچاق ممکن می شود/انتقاد از ضعف در ارائه مشوق های صادراتی

ولی داداشی درگفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درخصوص مسائل اقتصادی کشور گفت:در خصوص اقتصاد درون زا باید در کشور بیشتر کار شود و به مسائلی مانند جلوگیری از ورود کالای قاچاق بیشتر رسیدگی شود.

نماینده مردم آستارا درمجلس شورای اسلامی ادامه داد:ورودکالای قاچاق باعث دامن زدن بیشتر به رکود اقتصادی شده است،بنابراین باید تدبیری برای کنترل جدی قاچاق اندیشیده شود.

این نماینده مردم در مجلس دهم افزود:باید تولیدات درون زا افزایش یابد و تولیدات درون زا تقویت شد و از صادرات کشور حمایت شود.

 

لزوم تقویت تولید درون زا

داداشی ادامه داد:باید توجه داشت دولت در زمینه ارائه مشوق های صادراتی عملکرد مناسبی نداشته،این درحالی است که از عوامل تقویت صادارت کشور، ارائه مشوق های صادراتی است.

نماینده مردم آستارا در دوره دهم مجلس شورای اسلامی افزود: برای تحول تولید داخلی باید بخش صادرات در عمل تقویت شود و در این راستا باید تصمیماتی اتخاذ شود که همه ی جوانب اقتصادی سنجیده شود که در صورت انجام این مهم، رشد اشتغال زایی حاصل خواهد داشت.

[ منبع این خبر سایت تابناک-پربازدیدها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «انتقاد از ضعف در ارائه مشوق های صادراتی» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات