توضیحی برای اظهار نظر رضایی در شبکه خبر

روابط عمومی دبيرخانه مجمع تشخيص درباره اطلاعات نادرست و برداشت غلط یکی از رسانه‌ها در خصوص افشاگري دبير مجمع تشخيص مصلحت نظام توضيحي را منتشر کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر محسن رضایی، در این اطلاعیه آمده است، اخیراً دبیر محترم مجمع تشخیص مصلحت در شبکه خبر ضمن بررسی ابعاد پروژه نفوذ، به ساخت فیلمی به نام شهید آمریکایی اشاره نمودند که یکی از سایت هنری که علی‌القاعده باید اطلاعات بیشتری از این آثار داشته باشند با برداشت نادرست قضاوت غلطی را در این باره داشتند.

دراین‌باره یادآور می‌شود فيلم باسكرويل و فیلم شهيد آمریکایی دو فیلم جداگانه‌ای است كه هرچند شخصيت تاريخي يكساني دارد ولي با دو متن و دو منظور و به‌توسط دو تهیه‌کننده جداگانه تهيه شده است اولي را يك كاركردان متعهد و براي ارتباط بين دو ملت ايران و امريكا تهیه‌کرده است ولي دومي را سازمان سيا سفارش داده است آن‌ها كارگرداني را در سفر به امريكا اغوا و آموزش داده و براي فريب افکار عمومی ايران تقاضاي ساخت آن را می‌نمایند. جاي تعجب است كه يك سايتي مدعي هنر و براي اهالي هنر چگونه تفاوت دو فيلم را متوجه نشده است و بدون تحقيق به نفي اظهارنظر يك مقام مسئول دست‌زده است درحالی‌که بحث درباره فيلم شهيد آمریکایی سفارشي سازمان سيا و نسبت دادن آن به يك كارگردان متعهد خطاي ديگري بوده است كه سايت مذكور مرتكب شده است از مسئولان سايت مذكور می‌خواهیم كه ضمن اصلاح و عذرخواهی دراین‌باره بدون كسب نظر و تحقيق اظهارنظری نكنند و اگر كسي از آن‌ها خواسته است كه چنين بنويسند شایسته است به مقامات امنيتي اطلاع دهند

[ منبع این خبر سایت تابناک-پربازدیدها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «توضیحی برای اظهار نظر رضایی در شبکه خبر» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات