خروج سه بازیکن جوان از لیست پرسپولیس

به گزارش “پرسپولیس نیوز” از بین ۹ بازیکن سهمیه امیدهای سال گذشته پرسپولیس ۶ نفر امسال در سهمیه زیر ۲۳ مانده و۳ نفر دیگر بزرگسال محسوب می شوند.


بازیکنانی که در لیست سرخ پوشان هنوز جزو سهمیه زیر ٢٣ سال هستند عبارتند از:
۱-امیر عباس آینه چی:متولد ۱۶ دی ۷۲
۲-میلاد کمندانی:متولد ۱۶ تیر ۷۳
۳-مرتضی قدیمی پور:متولد۵ شهریور ۷۳
۴-محمد رحمتی:۷ دی ۷۳
۵-شهاب زاهدی:۲۷مرداد ۷۴
۶-علی علی پور :۲۰ آبان ۷۴


اما در این میان سه بازیکن پرسپولیس نامشان از فهرست سهمیه دارها خارج شده و جز سهمیه بزرگسالان این تیم محسوب می شوند، این سه بازیکن عبارتند از:
۱-وحید حیدریه:۱۳ دی ۷۱
۲-احمد نوراللهی:۱۲ بهمن ۷۱
۳-سید علی فاطمی:۱۱ آبان ۷۲


حال باید دید با توجه این که دو بازیکن از این سه نفر جزئی از ترکیب ثابت برانکو محسوب نمی شوند وی درباره آنها چه تصمیمی خواهد گرفت.

.ps-social-sharing-2011{ -webkit-transition: opacity 0.3s; -moz-transition: opacity 0.3s; filter: alpha(opacity=70); opacity: 0.5; } .ps-social-sharing-2011:hover{ filter: alpha(opacity=100); opacity: 1; } به اشتراک بگذارید...
{lang: "fa"}

[ منبع این خبر سایت پرسپولیس نیوز می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «خروج سه بازیکن جوان از لیست پرسپولیس» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات