تعطیلی پنج مرکز غیرقانونی ترک اعتیاد در دزفول

امیر عیسی زاده روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا از تلاش برای شناسایی مراکز غیرقانونی ترک اعتیاد در شهرستان دزفول خبر داد و گفت: اگر چه آمار دقیقی از تعداد این مراکز غیرقانونی در دست نیست ولی با شناسایی صورت گرفته، در 2 ماه آینده تعداد زیادی از این مراکز تعطیل می شوند.
وی ادامه داد: به دلیل نبود نظارت بر مراکز غیرقانونی ترک اعتیاد فعالیت این مراکز در شهرستان دزفول مشکل ساز شده است.
معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری دزفول ادامه داد: با تصمیم فرمانداری دزفول برای اثرگذار بیشتر اعضای هیات امنای مراکز ترک اعتیاد باید حداقل دارای مدرک کارشناسی ارشد روانپزشکی و یا دارای مدرک پزشکی باشد.
وی با اشاره به نبود مرکز ویژه معتادان پر خطر و بیماران ناشی از مصرف زیاد مواد مخدر در شهرستان دزفول گفت: با راه اندازی چنین مرکزی می توان شاهد جمع آوری معتادان پرخطر از سطح شهرستان بود.
عیسی زاده از آموزش به عنوان مهمترین راه مبارزه با مواد مخدر یاد کرد و گفت: آموزش قشرهای مختلف مردم در دستور کار جدی است.
معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری دزفول با اشاره به رشد 16 درصدی کشف مواد مخدر و دستگیری عوامل فروش مواد افیونی گفت:دزفول یکی از شهرهای پیشرو در زمینه مبارزه با مواد مخدر در استان خوزستان است.
6068

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تعطیلی پنج مرکز غیرقانونی ترک اعتیاد در دزفول» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات