رشته پرستاری در میناب راه اندازی می شود

به گزارش شنبه ایرنا، ابوذر مهدی نخعی افزود: جذب دانشجو پرستاری در دانشکده پزشکی میناب می تواند برخی از این کمبودهای بهداشتی دراین منطقه را پوشش دهد.
وی ادامه داد:از ظرفیت خیران حوزه سلامت و دستگاههای دولتی نیز برای انجام این کاراستفاده خواهد شد تا شاهد بهبود هر چه بیشتر وضعیت بهداشت و درمان شهرستان باشیم.
یک مقام وزرارت بهداشت هم که اخیرا ازاین شهرستان بازدید کرده نیز گفته بود:با توجه به وجود شاخص های مختلفی همچون میزان جمعیت شرق استان ، تعداد تخت بیمارستانی و مراکز بهداشتی و درمانی امیدمی رود با راه اندازی رشته پرستاری و توسعه سایر رشته های مرتبط شاهد تحولی خوبی در حوزه اموزشی و درمانی شهرستان باشیم.
عباس عباس زاده : نتایج بازدیدی که از امکانات و تجهیزات دانشکده سلامت شهرستان صورت گرفت به شورای گسترش علوم ارائه می شود تا در خصوص تصویب و راه اندازی رشته پرستاری تصمیم های لازم گرفته شود.
رئیس بورد پرستاری وزارت بهداشت ، درمان وآموزش پزشکی ادامه داد: اولویت اصلی وزارت بهداشت برای ارائه مجوز تکمیل زیرساختهای لازم همچون وجود فضای اموزشی ، کادر درمانی و ارتقا تجهیزات و سطح بیمارستان میناب از یک بیمارستان درمانی به بیمارستان آموزشی است که نیاز به مشارکت بین بخشی و حمایت مدیریت شهرستان برای تحقق این مهم است.
3219/6048

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «رشته پرستاری در میناب راه اندازی می شود» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات