40هزارمددجوی کمیته امداد درصف دریافت جهیزیه / ثبت 30هزار ازدواج مجدد مددجویان درهرسال

رضا نوروزی روزشنبه درگفت وگو با ایرنا با تاکید براینکه ازدواج به هنگام، آسان و پایدار مددجویان از جمله اهداف کمیته امداد است، اظهارکرد: افزایش 20 درصدی اعتبارات پرداخت جهیزیه و همچنین بهره گیری از کمک خیرین از جمله بر نامه‌های کمیته امداد برای به صفر رساندن افراد منتظر دریافت جهیزیه است.
وی تعداد جهیزیه اعطایی امداد در هر سال را حدود 70 هزار تا 80 هزار جهیزیه اعلام کرد و گفت: این در حالی است که سالانه به صد هزار جهیزیه نیاز داریم.
نوروزی با اعلام این که هم اکنون 40 هزار مددجو در صف انتظار اخذ جهیزیه قرار دارند، افزود: امیدواریم با مشارکت خیرین دیگر با چنین مشکلی روبه رو نباشیم.
نوروزی بدون اشاره به وقوع ازدواج مددجویان درهرسال، از وقوع 30 هزار ازدواج مجدد در بین مددجویان کمیته امداد در هر سال خبر داد.
وی در این باره متذکر شد:‌ به این افراد نیز جهیزیه پرداخت می شود.
این مدیرکل کمیته امداد در مورد زمان لغو مستمری مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) پس از ازدواج گفت: لغو مستمری این افراد به نظر مددجو ارتباط دارد ولی بیشتر این افراد به دلیل تمکن مالی همسرشان دیگر نیازی به مستمری امداد ندارند.
وی درباره بیمه فرزندان مددجویان کمیته امداد گفت:بیمه فرزندان این افراد به قوت خود باقی خواهد ماند و با ازدواج مجدد مادر لغو نمی شود.
اجتمام**3377 ** 1418**1724

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «40هزارمددجوی کمیته امداد درصف دریافت جهیزیه / ثبت 30هزار ازدواج مجدد مددجویان درهرسال» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات