صابر ابر با «پرتقال‌های کال» می آید

نمایش «پرتقال‌های کال» به عنوان چهارمین همکاریِ صابر ابر و سینا آذین از اوایل تیر ماه به‌روی صحنه خواهد رفت. خبرگزاری ایسنا: نمایش «پرتقال‌های کال» به عنوان چهارمین همکاریِ صابر ابر و سینا آذین از اوایل تیر ماه به‌روی صحنه خواهد رفت.

این دومین تجربه‌ی همکاری مشترک سینا آذین در مقام نویسنده و صابر ابر در مقام کارگردان است. تجربه‌ی قبلی آن‌ها نمایش «بیست‌و‌یک بار مُردن در سی روز» بود که سال ۱۳۹۱ در سالنِ سمندریان تماشاخانه ایرانشهر با بازیِ مهنازِ افشار و ستاره پسیانی روی صحنه رفت.

صابر ابر با «پرتقال‌های کال» می آید

اولین همکاریِ صابر ابر و سینا آذین فیلمِ کوتاهِ «متامورفوسیس» بود که سالِ ۱۳۸۸ به نویسندگی و کارگردانیِ سینا آذین و بازیِ صابر ابر ساخته شد و سالِ گذشته در گروه سینمایی «هنر و تجربه» اکران شد. همچنین آن‌ها مُنولوگِ «وُرکشاپ» را به نویسندگی و کارگردانی سینا آذین و بازی صابر ابر در فستیوالِ مونولیو (سال ۱۳۹۰) اجرا کردند.

براساس این گزارش، نمایش «پرتقال‌های کال» به عنوان چهارمین همکاری این دو و دومین تجربه کارگردانی صابر ابر از اوایل تیر ماه در سالن دکتر ناظرزاده کرمانی تماشاخانه ایرانشهر به صحنه خواهد رفت.

صابر ابر بهمن و اسفند سال گذشته نیز با بازی در نمایش «مالی سویینی» کار مرتضی میرمنتظمی در همین سالن روی صحنه رفت.

او چندی پیش در فراخوانی از همه مادربزرگ‌ها دعوت کرد در پروژه فرهنگی تازه‌اش، او را همراهی کنند.

[ منبع این خبر سایت برترین ها- فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «صابر ابر با «پرتقال‌های کال» می آید» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات