تعقیب و گریز پلیس با مرد مرموز

ماموران پلیسی در راستای شناسایی متهمان سابقه دار پنج شنبه گذشته با فرد مشکوکی در اتوبان کرج محدوده سه راه اندیشه درگیر شدند که در این درگیری فرد مظنون به ضرب گلوله ماموران کشته شد. خبرگزاری مهر: بامداد پنج شنبه هفته گذشته بود که ماموران کلانتری ۱۵۴ تهرانسر در تماس با بازپرس کشیک وقت خبر از کشته شدن فردی متواری در اتوبان کرج، سه راه اندیشه قبل از پل کفش ملی با تیر تفنگ ماموران نیروی انتظامی ۱۵۰ تهرانسر را اعلام کردند.

پس از اعلام این خبر، بازپرس سعید احمدبیگی به همراه تیمی از کارآگاهان امور جنایی اداره دهم آگاهی در محل حادثه حضور یافتند.

در بررسی های اولیه مشخص شد ماموران با توجه به قوانین به کارگیری سلاح و پس از حدود دو ساعت تعقیب و گریز با فردی مورد ظن و با توجه به حساسیت موضوع، او را به ضرب گلوله از پای در آورده اند.

یکی از ماموران کلانتری ۱۵۰ تهرانسر که در تعقیب و گریزها با فرد متواری حضور داشت در برابر بازپرس اینگونه از حقیقت ماجرا پرده برداشت که در حال گشت زنی در خیابان تهرانسر به همراه مامور دیگری بودیم. پس از دیدن این فرد به او مشکوک شدیم و به سمت خودروی پیکانی که او در آن نشسته بود رفتیم تا از صحت و سلامت هویتی او آگاه شویم. در دو سه قدمی ماشینش قرار داشتیم که با زدن استارت و فشردن پدال گاز با تمام سرعت از صحنه دور شد و من به همراه همکارم به تعقیب او پرداختیم. بالاخره او وارد جاده مخصوص کرج شد و در جهت خلاف شروع به رانندگی کرد. از آنجایی که جان دیگر رانندگان را نیز تهدید می کرد به او با شلیک های هوایی آگاهی دادیم اما راننده توجهی نکرده و با افزایش سرعت قصد فرار داشت.

مامور اداره پلیس گفت: سرانجام موفق شدیم لاستیک های ماشین او را با تیر نشانه برویم و در اثر این حادثه او چاره ای جز پیاده شدن ندید که فهمیدیم باز هم قصد فرار دارد. از آنجایی که با خودرو توان ادامه این تعقیب و گریز پلیسی را نداشتیم در ادامه، پیاده به دنبال او دویدیم که در کنار بزرگراه او داخل یک کامیون حامل ماسه شد و به راننده گفت او را تا چند متر جلوتر با خود ببرد. در ابتدا که راننده متوجه حضور ما نشده بود او را به همراه خود برد و ما از مرکز درخواست کمک کردیم تا اینکه یک دستگاه سمند سفید رنگ به کمک ما آمد و ادامه تعقیب و گریز پلیسی شروع شد.

راننده کامیون که متوجه ماجرا شده بود در نزدیکی سه راه اندیشه نرسیده به پل کفش ملی توقف کرد و زمانی‌که مرد متواری قصد داشت او را از کامیون بیرون بیندازد بالاخره ما به او رسیدیم اما همچنان قصد فرار داشت اگرچه ما چند دستور ایست هم دادیم که در نتیجه پس از چند شلیک هوایی، همکارم گلوله ای به سمت او شلیک کرد و از قضا گلوله به صورت او برخورد کرد پس از این رخداد، سریعا ماموران حوزه انتظامی ۱۵۴ چیتگر را در جریان موضوع قرار دادیم و با تلفن کشیک قتل نیز تماس گرفتیم تا مراتب را در جریان مرگ این مرد ناشناس قرار دهیم.

پس از ثبت اظهارات این مامور در پرونده تحقیقات برای تعیین شدن اصل موضوع در اختیار ماموران اداره دهم آگاهی قرار گرفت و جسد برای تعیین علت اصلی مرگ در اختیار پزشکی قانونی قرار گرفت. گفتنی است به رغم حضور به موقع تیم تشخیص هویت در محل، هویت این فرد مرموز احراز نشد و تحقیقات در این زمینه همچنان ادامه دارد.

[ منبع این خبر سایت برترین ها-حوادث می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تعقیب و گریز پلیس با مرد مرموز» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات