پایان گروگانگیری 260 میلیون تومانی

با تلاش پليس شهرستان فرديس، فردی که توسط دو آدم ربا با انگيزه مالی ربوده شده بود، در کمتر از ۴۸ ساعت آزاد و آدم ربايان دستگير شدند. خبرگزاری مهر: با تلاش پليس شهرستان فرديس، فردی که توسط دو آدم ربا با انگيزه مالی ربوده شده بود، در کمتر از ۴۸ ساعت آزاد و آدم ربايان دستگير شدند.

سرهنگ ايوب احمدی گفت: با ارجاء پرونده شکايت خانواده ای از دادسرای عمومی انقلاب يکی از شهر های شرقی کشور مبنی بر به گروگان گرفته شدن فرزند ۲۸ ساله شان توسط فرد يا افرادی و درخواست مبلغ ۲۶۰ میلیون تومان در قبال آزادی وی، رسيدگی به اين موضوع در دستور کار ماموران آگاهاين شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: طبق اظهارات خانواده فرد ربوده شده که در يکی از شهرهای شرقی کشور که محل تردد مسافران زيادی نيز هست، فرزندشان به صورت اتفاقی با يکی از همين مسافران در همان جلسه اول ديدارشان دوست شده و در خصوص مسائل مالی صحبت کرده و اينکه قصد شروع يک پروژه کاری بزرگ با سرمايه زيادی را دارد را مطرح می کند.

سرهنگ احمدی بيان داشت: آن شخص با شنيدن صحبت های فرد ربوده شده به وی پيشنهاد می دهد به شهرستان فرديس واقع در استان البرز عزيمت کند تا با سرمايه گذاری در اين شهر از سود بيشتری بهره مند شود؛ جوان ربوده شده بدون تحقيق و بررسی موضوع، راهی کرج می شود که به محض رسيدن به مقصد، تلفن همراه وی خاموش و ديگر پاسخگوی تماس هايی که از طرف خانواده اش برقرار می شد، نبوده است.

وی گفت: ماموران پليس آگاهی با شنيدن اظهارات خانواده فرد ربوده شده و مطالعه دقيق پرونده با بهره گيری از علوم و فنون پليسی و تکنيک های نوين کشف جرم، بالاخره ردی از فرد گروگان گير پيدا کردند.

اين مقام انتظامی ادامه داد:با تلاش شبانه روزی ماموران، محل اختفای فرد ربوده شده شناسايی و در اقدامی غافلگيرانه و ضربتی يکی از متهمان دستگير و فرد ربوده شده نيز آزاد و تحويل خانواده اش شد.

سرهنگ احمدی گفت: با دستگيری اين فرد، وی به جرم خود اقرار و اعتراف کرد با هم‌دستی يکی از دوستان خود اقدام به اين کار کرده اند که با راهنمايی های متهم اصلی، هم‌دست وی نيز در اقدامی جداگانه دستگير شد.

اين مقام انتظامی با بيان اينکه پليس تمام تلاش خود را در مبارزه با بر هم زنندگان نظم و امنيت جامعه می کند، ادامه داد: با تلاش ماموران، در کمتر از ۴۸ ساعت شناسایی و دستگیر شدند.

[ منبع این خبر سایت برترین ها-حوادث می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «پایان گروگانگیری 260 میلیون تومانی» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات