سردار آزمون با طلسم 26 به تاریخ پیوست!

برای پنجمین بار در تاریخ فوتبال ملی ایران تیم ملی کشورمان در حالی گل به تیمی دیگر زد که هر 3 گل را یک نفر به ثمر رسانده است. آفتاب : اولین برا در سال 1351 ودر جام ملتهای آسیا برابر عراق 3-0 برنده شدیم وهر 3 گلمان را حسین علی کلانی زد. برای بار دوم در همان مسابقات وتنها چند روز بعد،مسابقه ایران برابر تایلند با برد 3-2 تیم ملی همراه شد واین بار هر 3 گل تیم ملی فوتبال کشورمان را علی جباری به ثمررساند.
سومین بار اما 16 سال بعد رخ داد وتیم ملی کشورمان در کاتماندو برابر تیم ملی فوتبال نپال میزبان با 3 گل علی دایی با نتیجه 3-0 برنده شد.
برای بار چهارم نوبت فرشاد پیوس بود که تیم ملی در بازیهای آسیایی 1990 پکن 3-0 برنده شد واین بار هر 3 گل تیم ملی برابر مالزی را فرشاد پیوس وارد دروازه حریف کرد.
به گزارش ورزش سه، سردار آزمون برای برا ی بار پنجم چنین میکند وتیم ملی فوتبال کشورمان با حضور او برابر مقدونیه 3-1 برنده شد وهر 3 گل تیم ملی فوتبالمان را سردار آزمون به ثمررساند. جالب این که از آخرین باری که هر 3 گل تیم ملی در یک بازی را یک نفر به ثمر رسانده است 26 سال گذشته است.

[ منبع این خبر سایت آفتاب نیوز-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «سردار آزمون با طلسم 26 به تاریخ پیوست!» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات