«مشاعره» رمضانی می‌شود

اسماعیل آذر خبر داد که برنامه «مشاعره» در ماه مبارک رمضان به مدت 15 شب به صورت ویژه پخش می‌شود و ابیات برنامه «مشاعره» در این ماه شکل و شمایل رمضانی دارند و به فضایل ماه رمضان و امام علی(ع) مربوط می‌شودند. خبرگزاری ایسنا: اسماعیل آذر خبر داد که برنامه «مشاعره» در ماه مبارک رمضان به مدت 15 شب به صورت ویژه پخش می‌شود و ابیات برنامه «مشاعره» در این ماه شکل و شمایل رمضانی دارند و به فضایل ماه رمضان و امام علی(ع) مربوط می‌شودند.

تهیه‌کننده برنامه «مشاعره» نا درباره شرکت‌کنندگان برنامه «مشاعره» در ماه رمضان، اظهار کرد: شرکت کنندگان از میان انبوه افراد انتخاب شدند؛ ما شعرهایی را که با مضمون رمضانی وجود دارند را جمع آوری کردیم و در اختیار آنها قرار دادیم و نحوه خوانش این اشعار را نیز به آنها آموزش دادیم.

آذر با بیان اینکه از یک هفته پیش از آغاز ماه رمضان، مرحله فیلم‌برداری را آغاز می‌کنیم، افزود: من نیز در این ماه پیرامون فضیلت‌های امام علی (ع) و شعرهای مرتبط با مضامین رمضانی را در فرهنگ و ادبیات فارسی برای مخاطبان می‌خوانم.

برنامه «مشاعره» در ماه رمضان به مدت 15 شب، ساعت 10 از شبکه آموزش سیما راهی آنتن می‌شود.

[ منبع این خبر سایت برترین ها- فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان ««مشاعره» رمضانی می‌شود» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات