ترامپ مخالفانش را "راهزن" توصیف کرد

ترامپ مخالفانش را ترامژ مخالفانش را که دست برگزاری تجمع زده بودند؛ "راهزن" توصیف کرد.

به گزارش عصرایران به نقل از رویترز، دونالد ترامپ کاندیدای تقریبا نهایی جمهوری خواهان برای انتخابات ریاست آمریکا، معترضین و مخالفانش که تجمعی را علیه او در ایالت کالیفرنیا برپا کرده بودند را "راهزن" توصیف کرد.

این تجمع اعتراضی مخالفان ترامپ به مانند دیگر تجمعات، به خشونت گرایید و حامیان و مخالفانش با یکدیگر به درگیری فیزیکی پرداختند.
این تجمع چند روز قبل از برگزاری انتخابات مقدماتی جمهوری خواهان برای ریاست آمریکا در ایالت کالیفرنیا برگزار شد.

فیلم های منتشر شده در تویئتر که توسط رسانه های محلی پخش شدند نشان می دهد در مقابل مرکز همایش ها در شهر سان خوزه، حامیان و مخالفان ترامپ در روز پنجشنبه باهم درگیر شدند.

صدها مخالف ترامپ در حالی که پرچم مکزیک را در دست داشتند شعارهای ضدترامپ سردادند و تی شرت های دارای عکس ترامپ و حداقل یک پرچم امریکا را آتش زدند.

ترامپ هم روز جمعه در توئیتر نوشت: تجمع شب گذشته در سان خوزه بسیار عالی بود. سالن شاهد حجم زیادی از عشق و هیجان بود. تجمع بزرگی بود. در خارج از سالن، مجموعه کوچکی از راهزن ها پرچم آمریکا را آتش زدند.

در چند ماه اخیر،‌ معترضین خشمگین از سخنان ترامپ علیه مهاجرت غیرقانونی، بارها تجمع های اعتراض آمیز برگزار کردند.

به دنبال درگیری میان مخالفان و حامیان ترامپ در شیکاگو در ماه مارس گذشته،‌ او مجبور شد یکی از برنامه های سخنرانی اش در این شهر را لغو کند.

همزمان با برگزاری برنامه های سخنرانی ترامپ در شهرهای مختلف، تجمع های مخالف او نیز برگزار می شود.

کالیفرنیا میزبان بیشترین تعداد از مهاجران است. این ایالت در روز سه شنبه آینده شاهد برگزاری انتخابات مقدماتی جمهوری خواهان برای انتخاب گزینه نهایی انتخابات ریاست آمریکاست.

هیلاری کلینتون هم در سخنرانی اخیرش با انتقاد از ترامپ او را فردی خطرناک توصیف کرده بود که نگاهش به جهان، خشمگینانه و ترسناک است. هیلاری گفته بود که نباید رمز استفاده از سلاح هسته ای آمریکا در اختیار ترامپ قرار بگیرد.

ترامپ قبل از این مکزیک را به فرستادن قاچاقچیان مواد مخدر و متجاوزان به مرزهای آمریکا متهم کرده بود. او همچنین وعده داده بود در مرز امریکا و مکزیک با هزینه دولت مکزیک،‌ دیوار خواهد ساخت.

ترامپ در تجمع هوادارانش در کالیفرنیا در روز پنجشنبه گذشته در میان استقبال آنها متعهد شد جلوی قاچاق موادمخدر به آمریکا را از سمت مرزهای جنوبی بگیرد و مرزها را ببندد.

او خطاب به هوادانش که خواستار ساخت دیوار در مرز مکزیک بودند گفت:‌این دیوار را خواهیم ساخت ... آن را تمام شده بدانید.

[ منبع این خبر سایت عصر ایران-بین الملل می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ترامپ مخالفانش را "راهزن" توصیف کرد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات