فریدی به فینال رقابتهای دوومیدانی قهرمانی جوانان آسیا رسید

به گزارش خبرگزاری مهر، در دومین روز از هفدهمین دوره رقابت های دو و میدانی قهرمانی جوانان آسیا که در شهر "هوشی مین" ویتنام آغاز شده است، محمدرضا فریدی، نماینده جوان کشورمان موفق شد در ماده در دوی ۴۰۰ متر با غلبه بر حریفان خود در مرحله نیمه نهایی به فینال این مسابقات برسد.

فرشاد کردلو، دیگر نماینده جوان تیم ایران نیز در ۴۰۰ متر در مرحله نیمه نهایی متوقف شد و از راهیابی به فینال ۴۰۰ متر این دوره از رقابت ها بازماند.

مرحله نهایی  دوی ۴۰۰ متر عصر امروز برگزار خواهد شد و تنها نماینده فینالیست ایران برای کسب مدال با رقبای خود به رقابت می پردازد.

هدی رستمی مقدم (پرتاب وزنه)، آرین زرعکانی (پرش ارتفاع)، سجاد زارع (پرتاب دیسک)، هادی مداحی (پرش سه گام)، جواد شوریابی (۴۰۰ متر با مانع، ۴ در ۴۰۰ متر امدادی)، محمدرضا فریدی (۴۰۰ متر، ۴ در ۴۰۰ متر امدادی)، فرشاد کردلو (۴۰۰ متر، ۴ در ۴۰۰ متر امدادی)، محمد رضا رحمانی (۴۰۰ متر با مانع، ۴ در ۴۰۰ متر امدادی)، عطا اسدی (۸۰۰ متر، ۱۵۰۰ متر)، عبدالرحیم درزاده (۸۰۰ و ۱۵۰۰ متر)، امین لطف الهی (پرتاب وزنه)، زهرا بهمنی (۴۰۰ متر)، سپیده صارمی (۸۰۰ متر) و امینه کشیری (پرتاب چکش) ملی پوشان حاضر در این رقابتها می باشند.

این مسابقات از روز ۱۴ خرداد ماه آغاز شده و تا روز دوشنبه (۱۷ خرداد ماه) ادامه خواهد داشت.

[ منبع این خبر سایت مهر-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «فریدی به فینال رقابتهای دوومیدانی قهرمانی جوانان آسیا رسید» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات