سفر مشاور ویژه دبیرکل سازمان ملل متحد به تهران

سفر مشاور ویژه دبیرکل سازمان ملل متحد به تهران بین الملل > دیپلماسی - جفری ساکس مشاور ویژه دبیرکل سازمان ملل متحد در امور آرمان های توسعه پایدار از 16 لغایت 18 خرداد ماه جاری به تهران سفر خواهد کرد.

به گزارش خبرآنلاین ساکس در مدت اقامت خود در تهران در دانشگاه امیر کبیر و دفتر مطالعات سیاسی و بین المللی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران سخنرانی خواهد داشت. او همچنین از یکی از طرح های موفق برنامه توسعه ملل متحد در ایران بازدید می کند.

جفری ساکس که به دعوت دفتر نمایندگی جمهوری اسلامی ایران در مقر سازمان ملل متحد در نیویورک به تهران سفر می کند، استاد برجسته اقصاد ازکشور آمریکا و مدیر "موسسه زمین" دانشگاه کلمبیای نیویورک است. او سمت استادی دانشگاه یعنی بالا ترین مقام هیات علمی دانشگاه کلمبیا را دارا بوده و به عنوان برجسته ترین متخصص اقتصاد توسعه و مبارزه با فقر در جهان شناخته شده است.

نامبرده در حال حاضر مشاور ویژه بان کی مون، دبیر کل سازمان ملل در امور آرمان های توسعه پایداربوده که سمت مشابه برای دبیرکل قبلی آقای کوفی عنان را نیزداشته است.

4949

کلید واژه ها: شورای امنیت سازمان ملل - بان کی مون - سازمان ملل -

[ منبع این خبر سایت خبرآنلاین-بین الملل می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «سفر مشاور ویژه دبیرکل سازمان ملل متحد به تهران» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات