انتقاد از نظارت مکاتبه ای/ سطح ایمنی بوستانها افزایش یافته است

معصومه آباد در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به حادثه فوت کودک ۵ ساله در بوستان کوهسار در منطقه ۱۵ گفت: اینکه بگوییم بوستانهای ما غیرایمن و غیرقابل استفاده هستند حرف نادرست و دور از انصافی است اما در این حادثه همه ما به عنوان نهاد نظارتی مقصر هستیم.

وی ادامه داد: هر بوستانی پس از احداث برای نگهداری به پیمانکار واگذار می شود و اگر ناظری می بیند در بخش ایمنی به تذکرات ناظر توجه نمی شود باید سختگیرانه و جدی برخورد کند.

آباد تاکید کرد: با سیستم اداری و نامه نگاری مشکلات حل نخواهد شد بلکه باید لحظه ای در این موضوعات ورود پیدا کرد و مشکلات و کمبودها را رفع کرد.

رئیس کمیته ایمنی شورای شهر تهران تاکید کرد: در این حادثه ناظر، سه روز پیش متوجه شده بود که مشکل سرپوش در این بوستان وجود دارد و آن را به طور مکتوب به پیمانکار داده بود، گفت: ولی با نظارت مکاتبه ای مشکلی حل نمی شود.

وی با اشاره به مصوبه شهر دوستدار کودک تصریح کرد: پس از این مصوبه، وضعیت ایمنی پارک ها رو به بهبود رفت و تمام وسایل بازی کودکان که آهنی بود به وسایل بازی ایمن تبدیل شد.

آباد همچنین در خصوص بوستانی در منطقه ۲ که توسط وی کلنگ زنی شده بود اما به عنوان بدهی به یکی از معارضین شهرداری واگذار شده، گفت: من از کمیته محیط زیست خواستم که این موضوع را پیگیری کرده و گزارش آن را تهیه کنند زیرا دو سال پیش این اتفاق افتاده و گمان می کردم این مشکل برطرف شده است.

[ منبع این خبر سایت مهر-جامعه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «انتقاد از نظارت مکاتبه ای/ سطح ایمنی بوستانها افزایش یافته است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات