تصویب خط مترو با پاورپوینت نمی شود

اقبال شاکری در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص سرانجام خط متروی فاطمی - تجریش گفت: در برنامه ۵ ساله شهر تهران خطوط اولیه که مصوبه شورای عالی ترافیک را نیز داشتند پیش بینی شده و بعد از آن هر خطی به این خطوط اضافه شود باید مسیر قانونی خود را طی کند. خط متروی فاطمی - تجریش حتی در برنامه ۵ ساله نیز نبوده و جزو خطوط مصوب تلقی نمی شود.

پیشنهاد خط تجریش توسط شهردار منطقه

شاکری با بیان اینکه در آخرین جلسه بررسی بودجه سال ۹۵ در شورای شهر تهران موضوع این خط مطرح شد که هیچ کدام از جمله اعضای کمیسیون عمران از آن مطلع نبودند و حتی این پیشنهاد از سوی معاونت حمل و نقل ارائه نشده بود و شهردار منطقه ۳ پیشنهاد دهنده آن بود.

وی ادامه داد: شهرداران مناطق مجری و مسئول عملیاتی کردن سیاست های کلان شهری هستند، گفت: چنین برنامه هایی در حوزه اختیارات شهرداران منطقه نیست و مراحل قانونی آن نیز انجام نشده بود. این محور (ولیعصر – فاطمی تا میدان تجریش) محور مهمی است که در آن آبهای سطحی زیادی وجود دارد  همچنین با وجود درختان قدیمی ولیعصر باید کار مطالعاتی قوی ای پشت آن باشد. نمی توان با گزارشات پاورپوینتی برای این خط تصمیم گیری کرد بلکه باید مطالعات عمیق و همه جانبه در خصوص آن انجام شود زیرا احتمال خشک شدن درختان ولیعصر با اجرای آن وجود دارد.

[ منبع این خبر سایت مهر-جامعه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تصویب خط مترو با پاورپوینت نمی شود» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات