آب‌های سطحی چهار محله در اردبیل جمع‌آوری می‌شود

به گزارش خبرنگار مهر، حمید لطف‌اللهیان صبح شنبه در بازدید از روند اجرایی پروژه سه راهی نیار تصریح کرد: آب‌های سطحی در این تقاطع جمع شده و مشکلات بهداشتی به دنبال داشت.

وی افزود: به منظور رفع آن یک کیلومتر لوله‌گذاری انجام شده است و با احداث میدان بیضی شکل وضعیت تردد در سه راهی نیار تسهیل می‌شود.

شهردار اردبیل با بیان اینکه ۲۱ منزل مسکونی و واحد تجاری در پیرامون این پروژه رفع معارض شده است، اضافه کرد: به منظور اجرای این پروژه شهرداری ۱۰۰ میلیارد ریال هزینه خواهد کرد.

لطف‌اللهیان با تأکید به اینکه وضعیت نامناسب سه راهی نیار و جمع شدن آب‌های سطحی یکی از معضلات روزانه شهروندان ساکن بود، اضافه کرد: در این سه راهی میدان بیضی شکل به مساحت یک هکتار اجرا می‌شود.

وی متذکر شد: به اندازه بودجه اختصاصی شهرداری در سال جاری پروژه عمرانی اجرا می‌کند و پیش‌بینی‌شده است تا مرداد ماه بتوان این پروژه را به وضعیت مطلوب بهره‌برداری رساند.

شهردار اردبیل گفت: در این پروژه به اندازه یک تقاطع غیر همسطح فعالیت عمرانی انجام می‌شود و در صورتی که کسری بودجه داشته باشیم از محل متمم درخواست بودجه خواهیم کرد.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «آب‌های سطحی چهار محله در اردبیل جمع‌آوری می‌شود» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات