تدبیر رهبر معظم انقلاب اقتدار نظام را بیمه کرده است

حجت الاسلام سید احمد ابراهیم پورمقدم درگفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه اگر می خواهیم ملت ایران سربلند باشد باید اندیشه های امام (ره) را تقویت و انتشار دهیم، اظهارکرد: نخستین چیزی که امام به آن اعتقاد داشت قدرت الهی بود و ما نیز باید به این اعتقاد داشته باشیم که اگر در راه درست قدم برداریم خداوند نیز کمک ملت ما خواهد کرد.

وی با اشاره به این که امام در تمامی سخنرانی ها می فرمودند «من به کمک شما مردم» یعنی اصل را برپایه مردم می دانستند، افزود: دولت ما نیز نباید خود را وابسته به قدرت های دیگر بداند بلکه باید با اتکا به مردم راه پیشرفت این ملت را هموار کند.

معاون حوزه علمیه امام رضا (ع) گناباد گفت : رهبری حکیمانه ایران نیز طی این چند دهه با توجه به فرمایشات رهبر کبیر انقلاب توانسته است، ملت ایران را از تهدید ها و آسیب ها محافظت کند.

ابراهیم پور مقدم با بیان اینکه اگر به بیانات رهبری دقت کنیم مشاهده می کنیم که ایشان همیشه نقشه راه را به ما نشان می دهند، تصریح کرد: هر زمان به فرمایشات ایشان عمل کرده ایم به موفقیت رسیده ایم و این نشان از نقش پر رنگ ایشان در هدایت جامعه اسلامی ایران می باشد.

وی در ادامه به قیام ۱۵ خرداد اشاره کرد و افزود: امام در آن زمان مقابل ظلم ایستاد و از آنجایی که روش امام (ره) برخاسته از ایمان و معرفت عمیق دینی بود موجب شد چتر رهبری ایشان سریع در کل کشور گسترش یابد و مردم را به سمت یک هدف سوق دهد.

معاون حوزه علمیه امام رضا (ع) گناباد گفت:قدرت فکری امام در انقلاب های کشورهای دیگر مثل لیبی و مصر وجود نداشت وبه همین دلیل نتوانستن انقلاب خود را به سرانجام برسانند.

ابراهیم پورمقدم افزود: آمریکا به عنوان یک قدرت خود را تلقی می کند و زمانی که شاهد است کشورهای اسلامی مثل ایران درحال پیشرفت هستند ودر مقابل او می ایستند به هر بهانه ای  می خواهد، جلو راه را بگیرد.

معاون حوزه علمیه امام رضا (ع) گناباد با اشاره به دلایل فقهی که آمریکا با اسلام مشکل دارد، گفت: از این نکته نباید غافل شویم که آمریکا با اسلام مشکل دارد و در هرجا اسلام درحال گسترش است، سعی کرده سدی ایجاد کند.

ابراهیم پورمقدم تصریح کرد: در برجام نیز امریکا شاهد این بود که ملت ایران بدون نیاز به کشورهای دیگر درحال پیشرفت به سمت انرژی صلاح آمیز هسته ای است و این از دو طرف به امریکا ضربه وارد می کند اول این که کشوری که آنها تحریم کرده اند به راه خود ادامه می دهد و این به آن معنا است که که تحریم بی اثر بوده و دوم این که ایران به قدرتی تبدیل می شود که در مقابل آمریکا و الگویی برای دیگر ملت ها خواهد بود.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تدبیر رهبر معظم انقلاب اقتدار نظام را بیمه کرده است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات