برنامه های هفته محیط زیست در گلستان اعلام شد

اسماعیل مهاجر، در گفتگو با خبرنگار مهر به تشریح برنامه های این سازمان در هفته محیط زیست پرداخت و اظهار کرد: نخستین روز از هفته محیط زیست به نام «طبیعت هنر و رسانه» نام گذاری شده است و قرار است در این روز کارکنان و فعالان حوزه محیط زیست ضمن دیدار با نماینده ولی فقیه در استان گلستان، خون خود را اهدا کنند. همچنین جشنواره شعر و طبیعت نیز با همکاری ارشاد گرگان در این روز برگزار خواهد شد.

مدیرکل محیط زیست گلستان در توضیح برنانمه های روز دوم هفته محیط زیست، نام این روز را «طبیعت و سرمایه های اجتماعی» عنوان کرد و گفت: همایش شهروند دوستدار محیط زیست در قالب گردهمایی تشکل های محیط زیستی در روز دوشنبه ۱۷ خرداد برگزار می شود.

مهاجر عنوان روز سوم را «طبیعت و صنعت» اعلام کرد و ادامه داد: در این روز هم اندیشی با صاحبان صنابع با حضور معاون عمرانی استاندار و با مشارکت صنعت معدن و اتاق بازرگانی برگزار می شود.

وی با بیان این که روز چهارم هفته محیط زیست با عنوان «طبیعت و حقوق محیط زیست» نام گذاری شده و هم اندیشی قضات و وکلای محیط زیست در این روز برگزار خواهد شد، گفت: پنجشنبه ۲۰ خرداد با عنوان «طبیعت و محیط زیست شهری و روستایی» نام گذاری شده است و در این روز ضمن حضور در مزار شهدا و تجدید میثاق با آرمان های شهدا، گردهمایی دهیاران، شوراهای اسلامی و تشکل ها برگزار خواهد شد.

وی در توضیح برنامه های روز ششم هم گفت: جمعه ۲۱ خرداد روز «طبیعت و خانواده» نامگذاری شده و حضور در نماز جمعه و برگزاری جشن برای خانواده کارکنان و بازنشستگان در این روز انجام شود می شود.

مهاجر اضافه کرد: عنوان روز شنبه ۲۳ خرداد، «طبیعت و پژوهش» است و در این روز با حضور اساتید دانشگاه و صاحبنظران هم اندیشی فرهیختگان و متخصصین محیط زیست برگزار می شود.

وی از برگزاری جشن ویژه برای خانواده کارکنان پارک ملی گلستان در آخرین روز از هفته محیط زیست خبرداد.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «برنامه های هفته محیط زیست در گلستان اعلام شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات