قربانی‌جم: تبیین سیره امام راحل(ره) اصلی‌ترین وظیفه رسانه‌های انقلاب اسلامی است

قربانی جم / صدا و سیمای استان مرکزی مدیرکل صدا و سیمای شبکه آفتاب استان مرکزی تبیین سیره امام راحل(ره) را اصلی‌ترین وظیفه رسانه‌های انقلاب اسلامی برشمرد.

حمیدرضا قربانی‌جم در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در خمین، با اشاره به الویت نخست در برنامه سازی صداو سیمای استان مرکزی اظهار داشت: انچه که برای رسانه ملی به عنوان الویت اصلی است توجه به اندیشه ها و آرمان های امام خمینی(ره) در برنامه سازی ها است.

وی افزود: مبانی اصلی برنامه سازی های ما براساس  منویات مقام معظم رهبری و هم چنین آرمان های شهداء است که از زمان شکل گیری انقلاب اسلامی این مهم محقق شده است.

مدیرکل صداوسیمای استان مرکزی تصریح کرد: یکی از دغدغه های مهم ما در مجموعه صداوسیمای استان مرکزی انتقال اندیشه ها بنیان گذار انقلاب اسلامی به نسل جوان است.

قربانی جم با اشاره به ضرورت انتقال این اندیشه ها و شناساندن آنها به نسل جوان گفت: بسیاری از جوانان امروزی در عصر رهبری امام راحل نبودند که نیاز است برنامه هایی با معرفی هرچه بهتر این شخصیت به نسل جوان تهیه و ساخته شود.

وی ادامه داد: جوانان به عنوان تشکیل دهندگان قشر فراوان جامعه آینده سازان این مرزو بوم بوده که در واقع ادامه دهندگان نهضت امام خمینی(ره) هستند.

مدیرکل صدا و سیمای شبکه آفتاب استان مرکزی تصریح کرد: به طور قطع زمانی که جوانان درپای گیرندگان خود قرار می گیرند می توان با برنامه های متنوع شخصیت حضرت امام(ره) به خوبی به آنها شناسانده و با ابعاد مختلف آن آشنا کرد.

قربانی جم با اشاره به ایستادگی در برابر استکبار گفت: آرامش امروز کشور به سبب جانفشانی و فعالیت های متعدد امام خمینی(ره) بود که توانست با ایستادگی در مقابل استکبار کشور را قدرت و استقلال برساند.

وی افزود: خیزش حضرت امام خمینی(ره) بر اساس عنصر دینی بود که تا به امروز همواره ادامه داشته و مستدام است.

مدیرکل صدا و سیمای شبکه آفتاب استان مرکزی بااشاره به ارادت ملت ایران اسلامی و مردم آزادانه دنیا نسبت به امام خمینی(ره) گفت: با گذشت 27 سال از عروج ملکوتی امام خمینی(ره)، شخصیت آن مرد بزرگ فراتر از کشور و در حد جهانی درخشیده و به تعبیر مقام معظم رهبری، امام خمینی(ره) انقلاب را نه برای خود بلکه برای همه مردم می خواستند.

قربانی جم افزود: امام خمینی(ره) چون اهل جهاد اکبر بود و بر هوای نفسانی غلبه کرد و  توانست جهاد اصغر را هم انجام داده و ضمن کنار گذاشتن مَنیت و حرکت در مسیر خدا و برای خدا گام نهادن، بسیاری از مردم جهان حتی از ادیان مختلف را با خود همراه کند.

وی ادامه داد: با وجود گذشت 27 سال از ارتحال ملکوتی امام خمینی(ره)، یاد، نام، اندیشه و تفکرات و آثار امام (ره) فراموش شدنی نیست و در میان ما همیشه زنده است، چراکه بنیانگذار انقلاب اسلامی، اسوه ایستادگی، مردی از تبار نور، با تکیه بر ذات باری تعالی و ائمه اطهار(ع) حرکت انقلابی خود را از سال 42 آغاز کرد و به عنوان رهبر انقلاب اسلامی و ناخدای کشتی انقلاب، مبارزه علیه صهیونیسم، کافران و مزدوران داخلی را بنا نهاد.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «قربانی‌جم: تبیین سیره امام راحل(ره) اصلی‌ترین وظیفه رسانه‌های انقلاب اسلامی است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات