چهار دوره مهم جمهوری اسلامی ایران به روایت محسن رضایی

محسن رضایی طی یادداشتی با تبریک سالگرد ولایت و زعامت رهبر بزرگوار انقلاب، حضرت آیت الله خامنه‌ای، به چهار موردی که می توانست انقلاب ملت ایران را از مسیر خود خارج کند و توسط ولایت فقیه دفع شد، اشاره کرد. به گزارش نامه نیوز، متن یادداشت محسن رضایی که در صفحه شخصی وی در اینستاگرام منتشر شده به شرح زیر است:

سالروز ولایت و زعامت رهبر بزرگوار انقلاب را به ملت ایران تبریک می گویم. اگر ولایت فقیه نبود تاکنون در چهار دوره ماشین ملت ایران از جاده خارج می شد:

بار نخست در زمان بنی صدر که قصد داشت کشور را به بحران بکشد .

بار دوم در زمان دولت موسوم به سازندگی ، که کارگزاران می خواستند رفراندوم کنند و ریاست جمهوری را از دو دوره به چند دوره تبدیل کنند.

یک بار هم در زمان دولت اصلاحات که مشارکتی‌ها در مجلس تحصن کردند و می خواستند علاوه بر داشتن دولت و مجلس ، اختیارات رهبری را نیز سلب کنند .

و بار دیگر در زمان دولت قبل توسط جریان فتنه یا حلقه مشایی.

[ منبع این خبر سایت نامه نیوز-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «چهار دوره مهم جمهوری اسلامی ایران به روایت محسن رضایی» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات