وزیر سابق امور مذهبی پاکستان به ۱۶ سال حبس محکوم شد

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از «داون نیوز»، «حامد سعید کاظمی» وزیر سابق امور مذهبی پاکستان بدلیل اتهام فساد مالی در پرونده حج  به ۱۶ سال حبس محکوم شد. «آفتاب الاسلام» دبیر سابق امور مذهبی پاکستان به ۱۶ سال حبس و «راو شکیل» دبیر کل سابق امور حج پاکستان نیز به ۴۰ سال حبس به اتهام  فساد مالی در پرونده حج این کشور محکوم شدند.

دادگاه اسلام آباد برای این سه نفر جرایم مالی سنگینی نیز در نظر گرفته است که باید آنرا پرداخت نمایند. هر سه نفر می توانند به رای صادره از سوی دادگاه در مدت مقرر اعتراض کنند.

اداره تحقیقات فدرال پاکستان مسئولیت رسیدگی به این پرونده را بعهده داشت و پس از تفتیش و بازرسیهای لازم و ثبت شهادت ۶۰ تن از گواهان این پرونده ،متهمان را در پرونده حج سال گذشته مجرم شناخته آنها را محکوم به حبس نمود.

[ منبع این خبر سایت مهر-بین الملل می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «وزیر سابق امور مذهبی پاکستان به ۱۶ سال حبس محکوم شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات