ولایت فقیه نبود در چهار دوره ماشین ملت ایران از جاده خارج می شد

به گزارش خبرگزاری مهر، محسن رضایی طی یادداشتی با تبریک سالگرد ولایت و زعامت رهبر بزرگوار انقلاب، حضرت آیت الله خامنه‌ای، به چهار موردی که می توانست انقلاب ملت ایران را از مسیر خود خارج کند و توسط ولایت فقیه دفع شد، اشاره کرد.

متن یادداشت محسن رضایی که در صفحه شخصی وی در اینستاگرام منتشر شده به شرح زیر است:

سالروز ولایت و زعامت رهبر بزرگوار انقلاب را به ملت ایران تبریک می گویم. اگر ولایت فقیه نبود تاکنون در چهار دوره ماشین ملت ایران از جاده خارج می شد:

بار نخست در زمان بنی صدر که قصد داشت کشور را به بحران بکشد.

بار دوم در زمان دولت موسوم به سازندگی، که کارگزاران می خواستند رفراندوم کنند و ریاست جمهوری را از دو دوره به چند دوره تبدیل کنند.

یک بار هم در زمان دولت اصلاحات که مشارکتی‌ها در مجلس تحصن کردند و می خواستند علاوه بر داشتن دولت و مجلس، اختیارات رهبری را نیز سلب کنند.

و بار دیگر در زمان دولت قبل توسط جریان فتنه یا حلقه مشایی.

[ منبع این خبر سایت مهر-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ولایت فقیه نبود در چهار دوره ماشین ملت ایران از جاده خارج می شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات