تعقیب و گریز مرگبار پلیس با متهم فراری

به گزارش مشرق، حدود ساعت 24 دوازدهم خرداد سال جاری مأموران کلانتری 150 تهرانسر هنگام گشت‌زنی در محدوده استحفاظی خود به پسر جوانی که داخل خودروی پیکان بود، مظنون شدند و به محض اینکه به سمت خودروی وی رفته بودند، پسر جوان ماشین را روشن و فرار کرده بود.
 
تعقیب و گریز مأموران با متهم در جاده مخصوص کرج و درحالیکه خلاف جهت مسیر قصد فرار داشت، ادامه پیدا کرد که مأموران به سمت خودروی وی تیراندازی و چند تیر به صندوق عقب، بدنه و لاستیک پیکان برخورد کرده بود.
 
در این هنگام متهم پس از اینکه لاستیک خودرو ترکیده و امکان حرکت با پیکان را نداشته بود، از ماشین پیاده شده، سوار بر کامیون حاوی ماسه درحالیکه پشت چراغ قرمز قرار داشت، شده و از راننده کامیون خواسته بود که وی را تا مسیری برساند، راننده کامیون در ابتدا متوجه فراری بودن پسر فراری نشده و به درخواست متهم را پذیرفته بود.
 
به دلیل وجود موانع مأموران نیز مجبور به پیاده شدن از خودروی انتظامی شده بودند و یکی از مأموران با خودروی سمند گذری به تعقیب متهم پرداخته و در سه راه اندیشه، نرسیده به تقاطع کرج جلوی کامیون پیچیده و پس از پیاده شدن از سمند به سمت در راننده کامیون رفته بود، در این حین پسر فراری به سمت راننده کامیون حمله ور شده، او را به سمت پایین کامیون هل داده و خودش پشت فرمان نشسته بود.
 
زمانیکه متهم  قصد حرکت با خودروی کامیون را داشته، مأمور انتظامی دیگری نیز از راه فرا رسیده و یکی از مأموران چندین گلوله هوایی شلیک کرده اما چون پسر فراری تسلیم نشده بود و همچنان قصد فرار داشت در نهایت مأمور انتظامی یک گلوله به سمت کامیون شلیک که گلوله به صورت متهم اصابت کرده و وی جان خودش را از دست داده بود.
 
با توجه به محل وقوع حادثه در حوزه استحفاظی کلانتری 154 چیتگر، مراتب این اتفاق به سعید احمدبیگی؛ بازپرس ویژه قتل پایتخت اعلام شد و با حضور بازپرس امور جنایی تهران در محل حادثه دستور انتقال جسد متوفی به پزشکی قانونی و سایر تحقیقات صادر شد.

[ منبع این خبر سایت مشرق نیوز-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تعقیب و گریز مرگبار پلیس با متهم فراری» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات