شرایط پیش برندگی انقلاب اسلامی در خارج از مرزها دشمنان نظام را نگران کرده است

سرهنگ حسن صنعتکاران روز شنبه درگفت وگو با ایرنا درمورد سندسازی اخیر انگلیس برپایه مدارک آمریکایی علیه بنیانگذار جمهوری اسلامی اظهارداشت: دشمن از همان سالهای پس از پیروزی انقلاب همواره تلاش کرده بین مردم و نظام شکاف ایجاد و حلقه مستحکم بین آنها را با ارائه مطالب واهی سست کند.
وی با بیان اینکه دشمن درصدد تخریب برداشت های نسل های مختلف از انقلاب است، افزود: وجود تاریخ مکتوب انقلاب، صحیفه نور امام راحل و همچنین تاریخ شفاهی انقلاب نقشه دشمنان را نقش بر آب کرده و خواهد کرد.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کیش با تاکید براینکه انقلاب اسلامی ایران فرامادی بوده و بر پایه خواسته های شخصی شکل نگرفته است، گفت: این موضوع سبب می شود نسل جوان نیز با روحیه انقلابی بیش از پیش فرامین امام راحل و رهبری انقلاب را به گوش جان بسپارند و با صلابت انقلاب را بیش از گذشته پاسداری کنند.
وی سندسازی دشمنان را ناشی از روحیه پیش برندگی انقلاب دانست و افزود: تاثیر انقلاب اسلامی در منطقه و جهان بر کسی پوشیده نیست و همین شرایط پیش برندگی انقلاب در خارج از مرزها دشمنان نظام و انقلاب را نگران کرده است.
سرهنگ صنعتکاران اظهارداشت: دشمن تلاش دارد با القا برخی مطالب شرایط را به گونه ای نمایش دهد که جمهوری اسلامی شرایط اداره کشور و مردم را ندارد و با انتشار مطالب جعلی ذهن جوانان را نسبت به نظام و مسئولان آن خدشه دار سازد.
وی باتاکید بر اینکه انقلاب اسلامی بر اساس فقه مترقی شیعه و به رغم ناامنی های موجود درمنطقه شرایط امنی در کشور ایجاد کرده است، افزود: پوشیدن ردای مبارزه مقابل استعمار پوسیده توسط آزادگان سراسرجهان چه مسلمان چه غیر مسلمان و حمایت مردم از نظام ، سالهاست که دشمنان انقلاب را نگران کرده است.
به گفته این مسئول در بسیح سپاه کیش، دشمن تلاش می کند شرایطی را فراهم کند تا مردم را نسبت به گذشته پرافتخار انقلاب بدبین و روحیه انقلابی مردم به ویژه جوانان را متزلزل سازد اما همگان می دانند که این موضوع راه بجایی نخواهد برد.
وی 15 خرداد در تاریخ زندگی امام راحل را یک نقطه عطف عنوان کرد وافزود: انقلاب اسلامی ادامه دهنده نهضت خرداد 42 است.
وی قیام 15 خرداد را خمیر مایه اصلی نهضت مبارک حضرت امام در انقلاب اسلامی دانست و گفت: قیام 15 خرداد ماه بر اساس خواسته های شخصی و بر اساس نیازهای مادی نبود زمانی که مردم با بصیرت ایران اسلامی، دیدند که ارزشهای دینی واسلامی توسط استعمار گر غرب در حال خدشه دار شدن است به دفاع از دین و ارزش های اسلامی اقدام کردند.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کیش با تاکید بر اینکه اندیشه‌های امام راحل و آرمان‌های انقلاب، بیش از گذشته باید در جامعه تبیین شود، تصریح کرد: نیاز است جوانان امروز با بهره مندی از فرمایشات رهبر معظم انقلاب و با بصیرت نسبت به اندیشه‌های امام راحل آگاهی و آشنایی پیدا کنند.
1630**1642

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «شرایط پیش برندگی انقلاب اسلامی در خارج از مرزها دشمنان نظام را نگران کرده است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات