عکس: فضای داخلی کپسول‌های هایپرلوپ

افراد دوست ندارند خودشان را در قطاری که پنجره ندارد و با دو برابر سرعت صوت حرکت می‌کند، محبوس کنند. یک استارتاپ جدید، سعی کرده است تا ترس‌های ناشی از سوار شدن هایپرلوپ را با معرفی هر چه بهتر آن، از بین ببرند. مجله دیجی کالا -  امیرحسین میرزایی: ساختار سیستم حمل و نقل هایپرلوپ را برای کسی که تا به حال حتی اسم‌اش را هم نشنیده است، توضیح دهید؛ احتمالا عکس‌العمل خوبی نمی‌بینید. افراد دوست ندارند خودشان را در قطاری که پنجره ندارد و با دو برابر سرعت صوت حرکت می‌کند، محبوس کنند. یک استارتاپ جدید، سعی کرده است تا ترس‌های ناشی از سوار شدن هایپرلوپ را با معرفی هر چه بهتر آن، از بین ببرند.

داخل کپسول‌های هایپرلوپ چه شکلی است؟

شرکت Hyperloop Transportation Technologies مشغول کار روی طرح‌هایی از هایپرلوپ است؛ سیستمی که در حال حاضر وجود خارجی ندارد. این شرکت دیروز در کنفرانسی در وین، ویدیویی را به نمایش گذاشت که داخل یک قطار هایپرلوپ و تجربه‌ی آن را به تصویر می‌کشد.

شرکت Hyperloop Transportation از کپسول‌های جدیدی رونمایی کرده است که با استفاده از فیبر کربنی بسیار قوی ساخته شده‌اند. این شرکت می‌خواهد امنیت کپسول‌ها را با طراح‌هایش، اثبات کند.

در ویدیو و تصاویر منتشر شده، می‌توانیم ببینیم که قرار است هایپرلوپ پنجره هم داشته باشد؛ البته این پنجره‌ها ویدیویی از پیش ضبط شده را نشان می‌دهند. این تصاویر حتی مسیر حرکت چشم و سر شما را دنبال می‌کنند تا حتی اگر سر یا چشم‌تان را تکان دادید، تصاویر واقعی به نظر برسند.

می‌توانید در ادامه، ویدیو و تصاویری که قرار است کاری کند تا ترس شما از هایپرلوپ بریزد را ببینید.

داخل کپسول‌های هایپرلوپ چه شکلی است؟

داخل کپسول‌های هایپرلوپ چه شکلی است؟

داخل کپسول‌های هایپرلوپ چه شکلی است؟

داخل کپسول‌های هایپرلوپ چه شکلی است؟

[ منبع این خبر سایت برترین ها-علمی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «عکس: فضای داخلی کپسول‌های هایپرلوپ» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات