شیوانا و پیر مرد مریض (داستانک) -آکا

سایت سرگرمیداستانک،داستان کوتاه جالب

,داستان زیبا درباره احترام به دیگرانن,داستان کوتاه,داستان های زیبا درباره احترام به پدر,[categoriy]

شیوانا و پیر مرد مریض

شیوانا و پیر مرد مریض (داستانک) -آکاداستان زیبا درباره احترام به دیگرانن,داستان کوتاه,داستان های زیبا درباره احترام به پدر,داستان های شیوانا,داستانک,داستانهای آموزنده,داستانهای آموزنده از شیوانا,داستانهای جالب,داستانهای شیوانا,سایت سرگرمی,سرگرمی,شیوانا,شیوانا کی بود؟

آکاایران: شیوانا و پیر مرد مریض (داستانک)


آکاایران:  


مرد جوانی پدر پیرش مریض شد. چون وضع بیماری پیرمرد شدت گرفت او را در گوشه جاده ای رها کرد و از آنجا دور شد. پیرمرد ساعت ها کنار جاده افتاده بود و به زحمت نفس های آخرش را می کشید. رهگذران از ترس واگیرداشتن بیماری و فرار از دردسر روی خود را به سمت دیگری می چرخاندند و بی اعتنا به پیرمرد نالان راه خود را می گرفتند و می رفتند. شیوانا از آن جاده عبور می کرد.


به گزارش آکاایران: به محض اینکه پیرمرد را دید او را بر دوش گرفت تا به مدرسه ببرد و درمانش کند. یکی از رهگذران به طعنه به شیوانا گفت: این پیرمرد فقیر است و بیمار و مرگش نیز نزدیک، نه از او سودی به تو می رسد و نه کمک تو تغییری در اوضاع این پیرمرد باعث می شود. حتی پسرش هم او را در اینجا به حال خود رها کرده و رفته است. تو برای چی به او کمک می کنی؟ شیوانا به رهگذر گفت: من به او کمک نمی کنم، من دارم به خودم کمک می کنم. اگر من هم مانند پسرش و رهگذران او را به حال خود رها کنم چگونه روی به آسمان کنم و از خدا بخواهم که کمکم کند؟ من دارم به خودم کمک می کنم.

[ منبع این خبر سایت آکاایرام-سرگرمی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «شیوانا و پیر مرد مریض (داستانک) -آکا» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات