قلیان کریم خان زند و درویش (داستانک) -آکا

سایت سرگرمیداستانک،داستان کوتاه جالب

,hookah karim khan zand and darvish (stories),حکایت قلیان کریم خان زند و درویش,داستان,[categoriy]

قلیان کریم خان زند و درویش

قلیان کریم خان زند و درویش (داستانک) -آکاhookah karim khan zand and darvish (stories),حکایت قلیان کریم خان زند و درویش,داستان,داستان کریم کیست,داستان کوتاه,داستان کوتاه کریم کیست؟,داستان های جذاب,داستانک,داستانهای آموزنده,درویش,سایت سرگرمی,سرگرمی,قلیان کریم خان زند و درویش (داستانک),کریم کیست

آکاایران: قلیان کریم خان زند و درویش (داستانک)


آکاایران:  


 


درویشی تهی دست از کنار باغ کریم خان زند عبور می کرد. چشمش به شاه افتاد و با دست اشاره ای به او کرد. کریم خان دستور داد درویش را به داخل باغ آوردند. کریم خان گفت: «این اشاره های تو برای چه بود؟»


به گزارش آکاایران: درویش گفت: «نام من کریم است و نام تو هم کریم و خدا هم کریم. آن کریم به تو چقدر داده است و به من چی داده؟»


کریم خان در حال کشیدن قلیان بود. گفت: «چه می خواهی؟»


درویش گفت: «همین قلیان، مرا بس است.»


چند روز بعد درویش قلیان را به بازار برد و قلیان بفروخت. خریدار قلیان کسی نبود جز کسی که می خواست نزد کریم خان رفته و تحفه برای خان ببرد. پس جیب درویش پر از سکه کرد و قلیان نزد کریم خان برد. چند روزی گذشت. درویش جهت تشکر نزد خان رفت. ناگه چشمش به قلیان افتاد و گفت: «نه من کریمم نه تو. کریم فقط خداست، که جیب مرا پر از پول کرد و قلیان تو هم سر جایش هست.»

[ منبع این خبر سایت آکاایرام-سرگرمی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «قلیان کریم خان زند و درویش (داستانک) -آکا» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات