جلالی: هدف پیکان تثبیت جایگاهش در لیگ برتر است/ ریخت‌و پا‌ش‌ نخواهیم داشت


سرمربی تیم فو‌تبا‌ل پیکان می‌گوید هدف این تیم تثبیت جایگاه در لیگ شانزدهم است.
مجید جلالی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، درباره جدایی‌اش از باشگاه سایپا و حضورش به عنوان سرمربی تیم پیکان، اظها‌ر کرد: ابتدا می‌خواهم از هیات مدیره باشگاه سایپا مخصوصا جناب آقای دکتر سیارزاهد که خیلی فرد فرهیخته‌ای هستند تشکر کنم. در کنار او آقایان رعیت، سجادی و معینیان هم محبت زیادی نسبت به من داشتند. آنها با حمایت‌هایشان باعث دلگرمی من بودند و روزهای خوبی را در کنارشان داشته‌ام.
وی ا‌دا‌مه‌ داد: پس از جدایی از سایپا چند جلسه را با آقای یکه زارع برگزار کردم و در نهایت اهدافی را با هم برای باشگاه پیکان تعریف کردیم. قرار بر این شد که من سرمربی پیکان باشم تا این اهداف را بتوانیم محقق کنیم. فکر می‌کنم که سیاست گذاری امسال باشگاه پیکان این گونه است که بتوانیم تیم را در لیگ برتر حفظ کنیم، زیرا سال‌های قبل پیکان به لیگ برتر صعود می‌کرد، اما دوباره به لیگ دسته یک سقوط می‌کرد.
سرمربی تیم فو‌تبا‌ل پیکان در ادامه تصریح کرد: امسال قصد داریم با حضور بازیکنان جوان ریخت و پاش‌های سال‌های قبل را انجام ندهیم و با اتخاذ یک بر‌نامه‌ریزی درست نتایج خوبی را در لیگ بگیریم. من تعداد زیادی از بازیکنان لیگ دسته یک را زیر نظر دارم که باشگاه در حال جذب آنها است. البته در کنار این بازیکنان هم تعدادی از بازیکنان لیگ برتری و یکی، دو بازیکن با تجربه هم به جمع ما اضافه می‌شوند تا بتوانیم تیمی قدرتمند را شکل بدهیم.
وی در پاسخ به این سوال که آیا امسال تیم‌تان ستاره‌ای را جذب نخواهد کرد، توضیح داد: شاید یک یا دو بازیکن با تجربه را جذب کنیم تا بتوانیم از تجربیات آنها استفاده کنیم.
جلالی در ادامه با بیان این که پیکان سال‌های قبل به دلایل مختلفی به لیگ دسته یک سقوط می‌کرد، ا‌ضافه‌ کرد‌: تلاش ما بر این است که امسال سال تثبیت پیکان در لیگ برتر باشد و طوری بر‌نامه‌ریزی کنیم که در سال‌های آینده این تیم دیگر دغدغه‌ سقوط نداشته باشد. خود آقای یکه زارع هم چنین سیاستی داشتند و ما با هم توانستیم برنامه درستی را تهیه کنیم.
او همچنین در پاسخ به این سوال که از چه زمانی تمرینات تیم‌تان شروع می‌شود ، تصریح کرد: 22 و 23 خرداد ماه تعداد زیادی از بازیکنان جوان قرار است به تمرین بیایند تا من آنها را ببینم، ولی تمرین تیم اصلی از 25 خرداد ماه آغاز می‌شود. البته اگر بتوانیم در روزهای آینده 70 تا 80 درصد تیم خودمان را ببندیم یک اردوی اروپایی را نیز برگزار خواهیم کرد.
سرمربی تیم فو‌تبا‌ل پیکانی در پایان صحبت‌های خود درباره ارزیابی‌اش از لیگ پانزدهم، خاطر‌ نشان کرد: من هم معتقدم که لیگ پانزدهم از کیفیت بالایی برخوردار بود و نسبت به سال‌های قبل پیشرفت چشمگیری داشت. فکر می‌کنم حضور بازیکنان جوان در تیم‌های مختلف تاثیر زیادی در این پیشرفت داشت و همه این موضوع به خاطر کارشناسی خوب بود که سازمان لیگ در این زمینه انجام داد. چند روز قبل هم جلسه‌ای برای آسیب شناسی با حضور آقای ساکت برگزار شد و او در این جلسه به طور کامل نقطه نظرات مربیان را گوش کرد و امیدوارم که در سال آینده هم شاهد لیگ پویایی باشیم.
انتها‌ی‌ پیا‌م

[ منبع این خبر سایت ایسنا-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «جلالی: هدف پیکان تثبیت جایگاهش در لیگ برتر است/ ریخت‌و پا‌ش‌ نخواهیم داشت» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات