حمایت از ۱۲ طرح پژوهشی جدید در حوزه فنی و مهندسی مصوب شد

به گزارش خبرگزاری مهر، با توجه به نقش و جایگاه ویژه علوم مهندسی در ایران و جهان و رشد فزاینده این حوزه علمی در کشور به ویژه پس از پیروزی انقلاب اسلامی، کارگروه فنی و مهندسی از جمله کارگروه‌های تخصصی فعال و موفق صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران معاونت علمی است که عرصه‌های اولویت‌دار صندوق را بر اساس اسناد بالادستی و نیاز کشور تعیین می کند. 

این کارگروه همچنین به بررسی و ارزیابی طرح های پژوهشی پژوهشگران با موضوعات فنی و مهندسی می‌پردازد.

اعضای این کارگروه در آخرین نشست خود، ضمن بررسی طرح‌های رسیده به کارگروه با حمایت مادی و معنوی از ۱۲ طرح پژوهشی موافقت کردند که این طرح‌های مصوب در حوزه‌هایی همچون مهندسی شیمی، مهندسی نساجی، علوم و فناوری چاپ، مهندسی مواد و فیزیک هستند.

همچنین تهیه و انتشار مقاله در مجلات علمی پژوهشی و ISI و همچنین تولید دانش فنی و نرم افزار از جمله تعهدات مجریان طرح‌های مصوب است.

این کارگروه ۲۱ طرح پژوهشی جدید دریافت کرده که از این تعداد ۲۰ طرح برای داوری ارسال شده است.

[ منبع این خبر سایت مهر-دانش می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «حمایت از ۱۲ طرح پژوهشی جدید در حوزه فنی و مهندسی مصوب شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات