سه شركت فناور گواهینامه توانمندی فناورانه دریافت کردند

 به گزارش خبرگزاری مهر، بیست و نهمین جلسه شورای ارزیابی توانمندی‌های فناورانه سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران، با حضور مدیركل دفتر مركزی ارتباط با صنعت، نماینده وزارت صنعت، معدن و تجارت، دبیركل كنفدراسیون صنعت ایران و جمعی از اعضای هیأت علمی سازمان برگزار شد.

در اين جلسه پس از بررسی چندين توانمندی فناورانه اظهار شده از از طرف شركت‌های توليدی و خدمات فنی و مهندسی، موافقت شد که به توانمندی فناورانه سه بنگاه فناوری با عنوان های «کروز کنترل و لیمیتر سرعت چند منظوره خودروهای با دریچه گاز برقی»، «محیط‌های مخصوص تکنولوژی درمان ناباروریART » و «طراحی و ساخت آشکارساز سیلد گازی صفحه گسترده» گواهی‌نامه اعطا شود.

 همچنین در این شورا با تمدید گواهینامه توانمندی فناورانه طرحی با عنوان «تولید انواع محیط های کشت سلولی اختصاصی و بدون نیاز به سرم» و «سیستم بخارپز قابل نصب بر روی انواع اجاق گازهای خانگی و صنعتی» موافقت شد.

این پنج بنگاه فناور، موفق به دریافت توانمندی فناورانه با مدت اعتبار دو سال از سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران شدند.

[ منبع این خبر سایت مهر-دانش می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «سه شركت فناور گواهینامه توانمندی فناورانه دریافت کردند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات