کلی اسطوره تکرار نشدنی بوکس دنیا است

کاپیتان سابق تیم ملی بوکس گفت: محمدعلی کلی بدون شک اسطوره بوکس دنیاست و این عنوان تکرار نخواهد شد. خبرگزاری فارس: علی مظاهری در مورد فوت محمدعلی کلی اسطوره بوکس دنیا، گفت: صبح امروز درگذشت محمدعلی کلی را شنیدم و به خاطر این موضوع ناراحت شدم. بدون شک او اسطوره تکرار نشدنی بوکس دنیا است و دیگر تا سالیان سال این عنوان تکرار نخواهد شد.

وی در ادامه، افزود: اجرای تکنیک محمدعلی کلی برای تمام بوکسورهای دنیا الگو است و همه مشت‌زنان دنیا مبارزاتشان را از روی او الگوبرداری می‌کنند.

کاپیتان سابق تیم ملی بوکس در ادامه عنوان کرد: مبارزاتی که او در سال 1960 به نمایش می‌گذاشت تکرار نخواهد شد. محمدعلی کلی در آن سال‌ها طوری مبارزه می‌کرد که حالا بوکسورهای این مقطع به شکل مبارزات او در رینگ نمایش به اجرا می‌گذارد.

مظاهری در پایان صحبت‌های خود، گفت: مسلمان بودن او باعث شده تا بین تمام مسلمانان دنیا و به خصوص  ایرانی‌ها طرفدار زیادی داشته باشد به همین دلیل همه مسلمانان دنیا امروز به خاطر مرگ کِلی غمگین هستند. امروز اسطوره بزرگ بوکس دنیا به دلیل بیماری که داشت از بین ما رفت.

[ منبع این خبر سایت فردانیوز-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «کلی اسطوره تکرار نشدنی بوکس دنیا است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات