آيا برانکو سيد جلال را مي‌خواهد ؟

آيا مي توان حضور سيد جلال حسيني را در قلب خط دفاع پرسپوليس قطعي دانست ؟ سرخپوشان پايتخت بعد از پايان ليگ برتر نشان داده اند علاقه زيادي به جذب بازيکن از تيم نفت تهران دارند. هيچ کارشناسي نيست که تاييد نکند پرسپوليس در فصلي که در فاز تهاجمي بسيار خوب کار کرد و به واسطه دفاع آن توانست بازي هاي زيبايي را ارائه دهد ،‌در فاز دفاعي از مشکلات زيادي رنج برد ، به ويژه درقلب خط دفاع . پرسپوليس در فصل گذشته با محسن بنگر ، مايکل اومانيا، لوکا ماريچ و عليرضا نورمحمدي در بخش مياني خط دفاع خود قرارداد داشت. قبلا هم گفتيم که برانکو به طور کامل چه آزمون ها و خطاهايي را انجام داد تا از زوج بنگر و ماريچ استفاده کند،اما ۳۴ گل خورده برانکو را مصمم کرد که تغييرات گسترده اي را در خط دفاع خود بدهد.


‌آيا برانکو سيد جلال را مي‌خواهد ؟‌

 


در ابتداي فصل گذشته نيز قرار بود سيد جلال به پرسپوليس بيايد ، اما برانکو با صراحت اعلام کرد که در تفکرات او سيد جلال حسيني جايي ندارد. حتي برانکو در آخرين روزهاي حضورش هم درباره اين موضوع صحبت کرده و از تصميم خود در ابتداي فصل نيز دفاع کرد، اما به هر حال واقعيت اين است که سيد جلال حسيني در طول ليگ به ويژه نيم‌فصل دوم آنقدر خوب درخشيد که کي‌روش هم نتوانست از دعوت اين بازيکن به تيم‌ملي صرف نظر کند. اما برخي شنيده ها حاکي از آن است که مسئولان پرسپوليس در خصوص اين بازيکن به صورت مفصل با برانکو صحبت کرده اند و البته برانکو آنقدر حرفه‌اي است که تقويت دفاع تيمش را با چيزي عوض نخواهد کرد؟ و اينکه گفته مي‌شود اگر برانکو سيد جلال را به پرسپوليس بياورد به صورت فيکس بازي نخواهد داد قطعا شايعاتي بيش نيست ، اما گفته مي‌شود سيد جلال هم در اين مورد نگراني دارد. به هر حال حضور او به صورت فيکس در دعوت به تيم‌ملي قطعا تاثير دارد.


‌تعامل برانکو و باشگاه

ديروز محمود خوردبين هم اعلام کرد که مسئول باشگاه و به ويژه شخص طاهري تعامل بسيار خوبي با برانکو دارد و مي توان مطمئن بود که مذاکره با سيد جلال حسيني با موافقت برانکو انجام شده و البته برانکو هم مي‌داند سيد جلال ميان هواداران پرسپوليس محبوبيت دارد و رفتن مدافعاني مانند نورمحمدي و حتي بنگر با آمدن او مي تواند کاملا کمرنگ شود. پس به غير از مسائل فني بودن سيد جلال و عرق او به پرسپوليس مي‌تواند تاثيرات مثبت بسيار زيادي داشته باشد حالا بياييد اضافه شدن سيد جلال به پرسپوليس را قطعي فرض کنيم. خط دفاعي پرسپوليس اينگونه مي‌شود؛ عليرضا بيرانوند در دروازه ، محمد انصاري سمت چپ خط دفاع ، رامين رضاييان سمت راست خط دفاع و زوج لوکاماريچ و سيد جلال حسيني در قلب خط دفاع ، دو بازيکن با تجربه و البته آماده در خط دفاع قرار دارند.


‌سيد جلال يک وزنه است

بله کاپيتان تيم‌ملي قطعا يک وزنه به شمار مي‌رود. حالا شما فرض کنيد شجاع خليل‌زاده هم به خط دفاع اضافه شود. بي‌ترديد هم رقابت خوبي ميان اين مدافعان به وجود مي‌آيد و هم در صورت مصدوميت احتمالي هر يک از آنها بازيکن ديگري که از نيمکت جايگزين خواهد شد در حد و توان بازيکنان داخل زمين است . به هر حال بايد بازگشت حسيني به پرسپوليس را به فال نيک گرفت و به تحکيم خط دفاعي سرخپوشان در آينده اميدوار بود.

.ps-social-sharing-2011{ -webkit-transition: opacity 0.3s; -moz-transition: opacity 0.3s; filter: alpha(opacity=70); opacity: 0.5; } .ps-social-sharing-2011:hover{ filter: alpha(opacity=100); opacity: 1; } به اشتراک بگذارید...
{lang: "fa"}

[ منبع این خبر سایت پرسپولیس نیوز می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «آيا برانکو سيد جلال را مي‌خواهد ؟» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات