نقش شهروندان پاکستانی در حمله به پایگاه 'پتانکت' هند ثابت شده است

به گزارش ایرنا، در حمله چند ماه پیش به پایگاه هوایی پتانکت در ایالت پنجاب هند،شش غیر نظامی و هفت نیروی امنیتی هند کشته شدند.
دولت هند بلافاصله بعد از این حمله ،انگشت اتهام را به سوی پاکستان نشانه رفت .
پلیس بین الملل(اینترپل) ماه گذشته برای 'شهید لطیف' یکی از رهبران گروه غیر قانونی 'جیش محمد' متهم حمله به پایگاه پتانکت اخطار قرمز صادر کرد.
رئیس سازمان تحقیقات ملی هند روز جمعه اعلام کرد که تاکنون نقش دولت پاکستان در حمله به پایگاه پتانکت اثبات نشده است.
'ویکاس سواراپ' سخنگوی وزارت امور خارجه هند گفت:سخنان رئیس سازمان تحقیقات ملی هند در مورد نقش شهروندان پاکستانی در حمله به پایگاه پتانکت به درستی منتقل نشده است .
وی افزود:تحقیقات مربوط به حمله به پایگاه هوایی پتانکت همچنان ادامه دارد.
سخنگوی وزارت خارجه هند گفت که اطلاعات کافی در اختیار پاکستان برای محاکمه افرادی که در حمله به پایگاه پتانکت دست داشته اند، قرار گرفته است.
'شاراد کومار'، رئیس سازمان تحقیقات ملی هند روز جمعه در سخنانی اعلام کرد که مدارک موثقی مبنی بر نقش مستقیم دولت پاکستان یا سازمان های این کشور در حمله به پایگاه هوایی پتانکت وجود ندارد.
وی خاطرنشان کرد:همکاری دولت پاکستان با گروه 'جیش محمد' در حمله به پایگاه هوایی پتانکت نیز ثابت نشده است .
*آساق*267*1600

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-بین الملل می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «نقش شهروندان پاکستانی در حمله به پایگاه 'پتانکت' هند ثابت شده است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات