قانون مدیریت خدمات کشوری یک سال دیگر تمدید شد

روزنامه رسمی قانون مدیریت خدمات کشوری مصوب سال ۸۶ به‌مدت یک سال دیگر و برای سال ۹۵ تمدید شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از روزنامه رسمی جمهوری اسلامی ایران، مدت اجرای آزمایشی قانون مدیریت خدمات کشوری مصوب 1386.7.8 و اصلاحات بعدی آن تا پایان سال 1395 تمدید می‌شود.

در نامه علی لاریجانی رئیس مجلس که به حجت الاسلام حسن روحانی ریاست جمهوری اسلامی ایران نوشته شده، آمده است: عطف به نامه شماره 169589/50700 مورخ 1394.12.25 در اجرای اصل یکصد و بیست و سوم (123) قانون اساسی جمهوری اسلامی ‌ ایران قانون تمدید مدت اجرای آزمایشی قانون مدیریت خدمات کشوری که با عنوان لایحه دوفوریتی به مجلس شورای اسلامی تقدیم گردیده بود، با تصویب در جلسه علنی روز دوشنبه مورخ 1395.2.20 و تأیید شورای محترم نگهبان، به‌پیوست ابلاغ می‌شود.

همچنین حسن روحانی در نامه دیگری خطاب به سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور، اجرای این قانون را ابلاغ کرد.

در این نامه آمده است: در اجرای اصل یکصد و بیست و سوم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران به‌پیوست «قانون تمدید مدت اجرای آزمایشی قانون مدیریت خدمات کشوری» که در جلسه علنی روز دوشنبه مورخ بیستم اردیبهشت ماه یک‌هزار و سیصد و نود و پنج مجلس شورای اسلامی تصویب شده و در تاریخ 1395.2.29 به تأیید شورای نگهبان رسیده و طی نامه شماره 13443/691 مورخ 1395.3.4 مجلس شورای اسلامی واصل گردیده، جهت اجرا ابلاغ می‌شود.

رئیس جمهور ــ حسن روحانی

قانون تمدید مدت اجرای آزمایشی قانون مدیریت خدمات کشوری

ماده ‌واحده ــ مدت اجرای آزمایشی قانون مدیریت خدمات کشوری مصوب 1386.7.8 و اصلاحات بعدی آن تا پایان سال 1395 تمدید می‌شود.

قانون فوق مشتمل بر ماده واحده در جلسه علنی روز دوشنبه مورخ بیستم اردیبهشت‌ماه یک‌هزار و سیصد و نود و پنج مجلس شورای اسلامی تصویب شد و در تاریخ 1395.2.29 به تأیید شورای نگهبان رسید.

رئیس مجلس شورای اسلامی ــ علی لاریجانی

انتهای پیام/*

[ منبع این خبر سایت تنسیم-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «قانون مدیریت خدمات کشوری یک سال دیگر تمدید شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات