ایران در گروه B مسابقات المپیک قرار گرفت/ نبردبا روسیه لهستان و آرژانتین (+جدول)

والیبال ایران در المپیک با روسیه ، لهستان و آرژانتین هم گروه شد. تیم ملی والیبال ایران که صعودش به مسابقات المپیک مسجل شد حالا هم گروه هایش را در المپیک شناخت و منتظر صعود دو تیم دیگر خواهد بود که مشخص شود دو تیم دیگر گروه کدام تیم ها هستند. 

به گزارش عصرایران براساس قوانین آیین نامه المپیک برای مسابقات والیبال گروه بندی مسابقات المپیک ریو براساس رتبه بندی تیم ها در سال 2015 انجام می شود. 
براساس رتبه بندی تیم های حاضر در المپیک در سال 2015 تیم های حاضردر المپیک به دو گروه A و  B تقسیم می شوند. براساس این تقسیم بندی ایران به گروه B مسابقات منتقل شده است. 
والیبال ایران در المپیک با روسیه ، لهستان و آرژانتین هم گروه شد(+جدول)
گروهی که بازیکنان ایران را به دیدارهای جالبی خواهد فرستاد. شاگردان لوزانو حالا باید مقابل ولاسکو مربی سابق خود قرار بگیرند . ضمن اینکه با تیم های روسیه و لهستانی بازی می کنند که پیش از این بارها مقابل شان بازی کرده اند. 
در گروه A  مسابقات هم تیم های ایتالیا ، آمریکا ، برزیل و فرانسه حضورشان قطعی شده است. 
والیبال ایران در المپیک با روسیه ، لهستان و آرژانتین هم گروه شد(+جدول)
در حال حاضر 10 تیم به مسابقات المپیک صعود کرده اند و دوتیم دیگر در پایان مسابقات توکیو و بعد مسابقات مکزیک تکلیف شان مشخص می شود. تیم های مصر و کوبا که صعودشان به المپیک قطعی شده باید صبر کنند تا تکلیف دو تیم دیگر مشخص شود و بعد گروه شان را خواهند شناخت . 
از هر گروه 6 تیمی 4 تیم به مرحله حذفی صعود می کنند و به صورت ضربدری رو در روی یکدیگر قرار خواهند گرفت. 
والیبال ایران در المپیک با روسیه ، لهستان و آرژانتین هم گروه شد(+جدول)

[ منبع این خبر سایت عصر ایران-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ایران در گروه B مسابقات المپیک قرار گرفت/ نبردبا روسیه لهستان و آرژانتین (+جدول)» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات