قطع دست دلالان از بدهی پیمانکاران شهرداری


معاون مالی شهرداری تهران در خصوص وجود روابط ناسالم در پرداخت دیون شهرداری به پیمانکاران واکنش نشان داد.
قدرت الله گودرزی در گفت‌وگو با خبرنگار«شهری» ایسنا، با رد وجود برخی ارتباطات ناسالم برای وصول بدهی پیمانکاران گفت: این موضوع را تائید نمی‌کنم هرچند که ممکن است در گذشته چنین اتفاقی رخ داده باشد.
وی با بیان اینکه براساس شیوه جدید پرداخت مطالبات، لیست تمام پیمانکاران از شهرداریهای مناطق و.. اخذ و با تجمیع در معاونت مالی، مستقیما دیون و بدهی پیمانکاران را پرداخت می‌کنیم گفت: با ارتباط مستقیم با پیمانکاران و پرداخت مطالباتشان؛ اجازه دلالی و واسطه گری را ندادیم.
معاون مالی شهرداری تهران با پرداخت تمرکزی دیون پیمانکاران، دست دلالان قطع شده است گفت: اگر شهرداری متوجه تحرکات دلالان و واسطه گران برای فریب پیمانکاران شود حتما با آنها برخورد خواهیم کرد.
به گزارش ایسنا، مدتی قبل سالاری، رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر از وجود روابط ناسالم در پرداخت بدهی دیون پیمانکاران خبرداد.
انتهای پیام

[ منبع این خبر سایت ایسنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «قطع دست دلالان از بدهی پیمانکاران شهرداری» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات