۲۸۹۰ مورد تعمیرات در فازهای ۶ و ۷ و ۸ پارس جنوبی انجام شد

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی شركت مجتمع گاز پارس جنوبی، بهزاد سالاری اظهار داشت: تعمیرات اساسی امسال به یاری خداوند و با همت و تلاش متخصصان تمامی واحدهای تعمیرات و در راستای آماده‌سازی و استمرار تولید، در بازه‌ زمانی ۱۰ روز و با توقف كامل ۳ روزه پالایشگاه برای انجام تعمیرات پیش‌گیرانه، تجهیزات برقی و ابزار دقیق، طبق برنامه‌ زمان‌بندی شده با موفقیت كامل به انجام رسید. 

سالاری در ادامه افزود: تعمیرات كلی و جزئی در سه بخش فازهای ۶، ۷ و ۸ با انجام عملیات تعمیرات ۱۷ كولر هوایی، ۲۰ برج، ۱۵ كنترل ولو، ۵۲ درام، ۴۱ مبدل حرارتی، ۱۹ فیلتر، ۳۷ ولو دستی، ۱۷ شیر اطمینان، ۳ تجهیز دوار، ۲ فلر، ۳ تله بخار، ۴ مخزن و ۴۷ كوپن خوردگی انجام شد. 

وی اضافه کرد: در بازه زمانی تعمیرات اساسی، موارد عملیاتی بسیار مهمی نیز از قبیل ۱۷۰ مورد كار برقی، ۴۲۰ تعمیرات پیشگیرانه‌ تجهیزات ثابت، ۵۲ كارهای عمومی مكانیكی، هزار و ۸۸۹ كار ابزار دقیق، ۵۳ رنگ‌آمیزی در دستور كار قرار گرفت. 

به گزارش خبرگزاری مهر، سالاری افزود: عملیات انجام ۵ مورد جوشكاری و ۲۶ مورد ضخامت‌سنجی نیز در مدت زمان تعمیرات اساسی اجرا شد. 

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «۲۸۹۰ مورد تعمیرات در فازهای ۶ و ۷ و ۸ پارس جنوبی انجام شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات