معاون استاندار مرکزی: اندیشه استکبارستیزی امام خمینی(ره) به‌ دنیا صادر شده است

بیت امام خمینی (ره) در خمین معاون سیاسی و امنیتی استاندار مرکزی با بیان اینکه اندیشه استکبارستبزی امام خمینی(ره) به دنیا صادر شده گفت: اندیشه استکبارستیزی امام خمینی(ره) به گفتمان آزادگان جهان تبدیل شده است.

شکراله حسن بیگی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در خمین با اشاره به‌ قدرت امروز کشور اظهار داشت: قبل از شکل‌گیری انقلاب اسلامی و حرکت موثر امام خمینی(ره) ایران کشوری بدون هیچ گونه عقیده و نظر بود و در بسیاری از امور دیگر کشورها نقش تصمیم گیرنده برای سرنوشت مردم را داشتند.

وی افزود: اگر امروز کشور ما در میان دیگر کشورهای دنیا به‌ جایگاهی از قدرت دست یافته ماحصل اندیشه‌ها و فعالیت‌های حضرت امام خمینی(ره) است.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار مرکزی تصریح کرد: قدرت امروز کشورما بر هیچ یک از ملت‌ها پوشیده نیست و استقلال تعریف شده توسط بنیان‌گذار کبیر انقلاب رکن اصلی و مهم این قدرتمندی است.

حسن‌بیگی با اشاره به‌ الگوپذیری دیگر کشورها و ملت‌های آزادی‌خواه جهان گفت: حرکت امام خمینی(ره) به‌ تمام مردم جهان و آزادی‌خواهان نشان داد که آنانی که به‌ دنبال استقلال و آزادی هستند می‌توانند با تکیه بر نیروی توکل بر خدا به‌ موفقیت دست پیدا کنند.

وی ادامه داد: انقلاب ما توانست به‌ همه جهان شعار استقلال را صادر کرده و هر ملتی که به‌ دنبال رهایی از ظلم و استکبار هستند به‌ سمت الگوهای تعریف شده امام خمینی(ره) سوق پیدا کنند.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار مرکزی تصریح کرد: علاقه و عشق مردم به‌شخصیت امام(ره) از جمله کلیدهای طلایی در حرکت انقلابی ایشان بود.

حسن بیگی با اشاره به‌ اینکه امام خمینی(ره) به‌ دنبال ایجاد حکومت اسلامی و برپا کردن حکومت الله در جامعه بود گفت: امام خمینی(ره) در این مسیر به قدری ایستادگی و مقاومت کردند تا در نهایت نظام سلطه را به‌ زانو درآوردند.

وی ادامه داد: اندیشه‌های امام خمینی(ره) اندیشه‌هایی ناب و بی‌نظیر بود و روح عزت را به‌جامعه اسلامی دمید و این یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین دستاوردهای انقلاب امام خمینی(ره) در ایران اسلامی است.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار مرکزی اضافه کرد: امام راحل(ره) نه تنها در تاریخ معاصر بلکه در کل تاریخ ایران یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین شخصیت‌هایی هستند که توانست نظام سلطه را به‌زانو درآورد و حکومت الهی را در جامعه اسلامی احیا کند.

حسن بیگی خاطرنشان کرد: امروز آحاد جامعه اسلامی وظیفه دارند راه، یاد و آرمان امام خمینی(ره) را ادامه دهند و در هر شرایطی مدافع مسیر ترسیم شده توسط امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری باشند و حرکت در مسیری غیر از این مسیر خیانت به‌ شهدا، امام و انقلاب است.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «معاون استاندار مرکزی: اندیشه استکبارستیزی امام خمینی(ره) به‌ دنیا صادر شده است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات