مدال نقره و برنز پرتابگران ايران در دووميدانی قهرمانی جوانان آسيا

مدال نقره و برنز پرتابگران ايران در دووميدانی قهرمانی جوانان آسيا
امین لطف الهی و مهدی رستمی به عناوین دومی و سومی پرتاب وزنه رقابت‌های دو و میدانی قهرمانی جوانان آسیا رسیدند.

 

 


به گزارش خبرگزاري مهر، در دومين روز از هفدهمین دوره رقابت های دو و میدانی قهرمانی جوانان آسیا، امین لطف الهی پرتابگر جوان وزنه کشورمان موفق شد با پرتاب ۱۷.۵۷ متری به مقام دوم دست یابد و صاحب مدال نقره شود. مهدی رستمی دیگر نماینده جوان کشورمان نیز با پرتاب ۱۷.۵۲ متری سوم شد و مدال برنز گرفت.


 


در اين ماده پرتابگر ژاپنی موفق شد با پرتابی معادل ۱۸.۳۳ متر در جایگاه نخست بایستد و صاحب عنوان قهرمانی پرتاب وزنه این دوره از رقابت ها شود.


 


هدی رستمی مقدم (پرتاب وزنه)، آرین زرعکانی (پرش ارتفاع)، سجاد زارع (پرتاب دیسک)، هادی مداحی (پرش سه گام)، جواد شوریابی (۴۰۰ متر با مانع، ۴ در ۴۰۰ متر امدادی)، محمدرضا فریدی (۴۰۰ متر، ۴ در ۴۰۰ متر امدادی)، فرشاد کردلو (۴۰۰ متر، ۴ در ۴۰۰ متر امدادی)، محمد رضا رحمانی (۴۰۰ متر با مانع، ۴ در ۴۰۰ متر امدادی)، عطا اسدی (۸۰۰ متر، ۱۵۰۰ متر)، عبدالرحیم درزاده (۸۰۰ و ۱۵۰۰ متر)، امین لطف الهی (پرتاب وزنه)، زهرا بهمنی (۴۰۰ متر)، سپیده صارمی (۸۰۰ متر) و امینه کشیری (پرتاب چکش) ملی پوشان حاضر در این رقابتها می باشند.


 


این مسابقات از روز ۱۴ خرداد ماه آغاز شده و تا روز دوشنبه (۱۷ خرداد ماه) ادامه خواهد داشت.


 

#1varzesh #جوانان #دوومیدانی #مسابقات_قهرمانی_آسیا #۱ورزش

[ منبع این خبر سایت ورزش 1 می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مدال نقره و برنز پرتابگران ايران در دووميدانی قهرمانی جوانان آسيا» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات