ثبت نام کفاشیان برای حضور در هیئت رئیسه فیفا/ یک گام بلندتر از گام قبلی

گام بلند کفاشیان از آسیا تا فیفا
رئیس پیشین فدراسیون فوتبال برای حضور در هیئت رئیسه فدراسیون جهانی فوتبال (FIFA) ثبت نام کرده است.

 


برای انتخاب اعضای هیئت رئیسه فیفا قرار است انتخاباتی در ماه سپتامبر (شهریور و مهر ماه) برگزار شود که این انتخابات می‌تواند اتفاق مهمی برای فوتبال ایران باشد، چرا که علی کفاشیان برای حضور در هیئت رئیسه نامزد شده است.


 


رئیس پیشین فدراسیون فوتبال و نایب رئیس اول فعلی که سال گذشته توانست به عنوان نایب رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا در منطقه مرکز قاره انتخاب شود و در حال حاضر عضو هیئت رئیسه AFC است، حالا گامی بلند‌تر برداشته؛ هدف او حضور در هیئت رئیسه فیفاست تا بلکه فوتبال ایران بار دیگر بتواند کرسی مهمی در فدراسیون جهانی فوتبال به دست بیاورد.


 


43 17033


 


کفاشیان برای حضور در هیئت رئیسه فیفا ثبت نام کرده، اما باید منتظر ماند و دید آیا می‌تواند اعضای مجمع فدراسیون جهانی را ترغیب کند تا به او رأی بدهند و آیا توانایی پیشی گرفتن از رقیبانی که دارد را خواهد داشت یا نه.


 


رئیس پیشین فدراسیون فوتبال پیش از انتخابات ریاست فیفا در تهران نشست خوبی با جیانی اینفانتینو، رئیس فعلی فیفا داشت و مطمئناً اهدافی ترسیم شده است. باید دید آیا این نشست‌ها تأثیری در روند انتخاب کفاشیان برای حضورش در هیئت رئیسه فیفا خواهد داشت و نایب رئیس فدراسیون می‌تواند به موفقیت دیگری پس از حضورش در هیئت رئیسه AFC برسد.

#1varzesh #فوتبال_ایران #فدراسیون_فوتبال #نایب_رئیس_فدراسیون_فوتبال #کنفدراسیون_فوتبال_آسیا #AFC #فیفا۲۰۱۶ #۱ورزش

[ منبع این خبر سایت ورزش 1 می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ثبت نام کفاشیان برای حضور در هیئت رئیسه فیفا/ یک گام بلندتر از گام قبلی» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات