اظهارات ملی پوشان خوشحال والیبال بعد از راهیابی به المپیک

به گزارش شنبه ایرنا، فرهاد ظریف لیبروی تیم ملی والیبال ایران پس از پیروزی مقابل لهستان و کسب سهمیه المپیک گفت: همانطور که قبلاً قول داده بودیم، المپیکی می شویم. مرد است و حرفش و المپیکی شدیم. معتقدم مردم ایران خیلی بیشتر از این حرف ها لیاقت دارند و امیدوارم این موفقیت را به عنوان یک هدیه کوچک از طرف بازیکنان تیم ملی والیبال قبول کنند.
وی افزود:حالا باید به ریو سلام کنیم و من منتظر دیدن مردم در فرودگاه هستم. با همه سختی ها رویای 52 ساله والیبال و مردم کشور محقق شد.
ظریف ادامه داد: هر چند به دلیل انجام بازی های در ساعت 5 و 30 دقیقه صبح به وقت ایران با قرص خواب خوابیدیم، اما خدا را شکر پایان خوبی داشت و این موفقیت را به دخترم ترمه تقدیم می کنم.
پشت خط زن تیم ملی والیبال ایران نیز بیان داشت: امیدوارم مردم، این هدیه کوچک را از ما بپذیرند زیرا در دو ماه گذشته فشار روانی خیلی زیادی کار را برای ما سخت کرد. اما بازیکنان نشان دادند که مرد روزهای سخت هستند. خدارا شکر به قول خود عمل کردیم تا با غیرت کار بزرگی انجام شود.
شهرام محمودی گفت: این موفقیت برای مردم ایران است و تیم ملی والیبال به عنوان نماینده مردم ایران در اینجا بود. از خانواده ها و همسر و مادرم و همه آن هایی که دوری ما را تحمل کردند تشکر می کنم و این موفقیت را به آنان هدیه می دهم.
مدافع تیم ملی والیبال پس از پیروزی برابر لهستان اظهار داشت: واقعا جای خوشحالی دارد. دو روز قبل بعد از بازی با چین من احساس صعود داشتم، اما نشد که خوشحالی کامل شود. حالا خوشبختانه یکروز قبل از پایان رقابت ها به المپیک صعود کردیم تا در بازی آخر فشار و استرس کار نکنیم.
سید محمد موسوی افزود: به بازیکنان، کادر فنی و فدراسیون و همه آن هایی که برای والیبال زحمت می کشند، تبریک می گویم و این موفقیت را تقدیم مردمی می کنم که با ناراحتی های ما ناراحت می شوند و با شادی های ما خوشحال می شوند.
فرهاد قائمی نیز پس از کسب سهمیه المپیک گفت: خیلی تلاش کردیم و واقعا خوب بازی کردیم. خدا را شاکرم که امروز یکی از بهترین روزهای زندگی ام است.
وی ادامه داد: از فدراسیون والیبال که از سال 85 برای این تیم برنامه ریزی کرد تشکر می کنم. امروز جواب اعتماد آنان را دادیم. همچنین از خانواده ام تشکر می کنم که از همه لحاظ روحی و روانی همیشه حمایتم کردند. این پیروزی را به به همه ایرانیان عزیز بویژه مردم ترکمن صحرا تقدیم می کنم که خیلی ما را دعا کردند.
عادل غلامی نیز بیان داشت: بعد از نتایجی که سال قبل گرفتیم، خیلی ها احساس یاس و نامیدی می کردند. خدا را شکر توانستیم با قدرت برگردیم و بعد از 52 سال برای اولین بار سهمیه المپیک بگیریم که کار بسیار بزرگی بود.
وی افزود: این موفقیت را به مردم ایران تقدیم می کنم که در این چند سال همیشه حمایت کردند و با گریه های ما گریه کردند و با خنده های ما خندیدند.
تیم ملی والیبال ایران بعد از پیروزی سه بر یک خود مقابل لهستان جواز حضور در المپیک ریو برزیل را کسب کرد.
ورزشی**9029**1379

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «اظهارات ملی پوشان خوشحال والیبال بعد از راهیابی به المپیک» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات