برگزاری دور مقدماتی مسافت 500 متر کاپ یک روئینگ آسیا

پنجمین دوره مسابقات قایقرانی تورینگ سپاه در بندرعباس مسابقات قایقرانی کاپ یک روئینگ آسیا به میزبانی دریاچه آزادی از صبح امروز آغاز شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، مسابقات قایقرانی کاپ یک  آسیا صبح امروز (شنبه) دور مقدماتی و شانس مجدد مسافت 500 متر برگزار و چهره فینالیست‌های این مسافت مشخص شد.

در گروه اول دور مقدماتی روئینگ تک‌نفره سنگین وزن مردان قایقران قزاقستانی در رده نخست قرار گرفت، سیاوش سعیدی دوم شد و نماینده اندونزی در رده سوم قرار گرفت. در گروه دوم این ماده خشایار عباس‌آبادی دوم شد و نمایندگان تایلند و کره‌شمالی در رده‌های اول و سوم قرار گرفتند. در این ماده نفرات اول و دوم دور مقدماتی به فینال راه پیدا کردند و بقیه نفرات راهی شانس مجدد شدند.

در گروه اول مقدماتی روئینگ تک‌نفره سنگین وزن بانوان مبینا موسوی سوم شد و پارو زنان قزاقستان در رده‌های اول و دوم قرار گرفتند. در گروه دوم این ماده فرحناز عشقی اول، نماینده کره‌شمالی دوم و رویا عباسی سوم شدند. در این ماده نفرات اول و دوم دور مقدماتی به فینال راه پیدا کردند و بقیه نفرات راهی شانس مجدد شدند.

در گروه اول مقدماتی رویینگ تک‌نفره سبک وزن آقایان نمایندگان اندونزی و کره‌شمالی اول و دوم شدند و محمدحسین حقی دولت‌آباد در رده سوم قرار گرفت. در گروه دوم این ماده امیرحسین محمودپور اول شد، نماینده عراق در رده دوم قرار گرفت و علی نقیبی جایگاه سوم را از آن خود کرد. در این ماده نفر اول هر گروه به فینال راه یافت و بقیه نفرات راهی شانس مجدد شدند.

اما در روئینگ تک‌نفره سبک وزن بانوان مسابقه تعیین خط انجام شد و به ترتیب نازنین ملایی، نماینده اندونزی، نازنین رحمانی، نماینده تایلند، مریم امیدی پارسا و شیدا دشتی در رده های اول تا ششم قرار گرفتند.

این رقابت‌ها با برگزاری دور شانس مجدد مسافت 500 متر ادامه پیدا کرد.

در روئینگ تک‌نفره سنگین وزن مردان صابر نادری در رده نخست قرار گرفت، نماینده اندونزی دوم شد و امیر آقازاده جایگاه سوم را از آن خود کرد. نفر اول و دوم این مسابقه راهی فینال شدند.

در روئینگ تک‌نفره سنگین وزن بانوان رویا عباسی و نسترن جوادی اول و سوم شدند و نماینده اندونزی در رده دوم قرار گرفت. نفر اول و دوم این رقابت به فینال راه یافتند.

در روئینگ تک‌نفره سبک وزن مردان نماینده کره‌شمالی اول، حامد خدری دوم دوم، محمدحسین حقی سوم و نماینده عراق چهارم شدند و به شانس مجدد راه یافتند.

این رقابت‌ها بعدازظهر امروز 15 خرداد ماه با برگزاری مسابقات فینال ادامه پیدا خواهد کرد.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «برگزاری دور مقدماتی مسافت 500 متر کاپ یک روئینگ آسیا» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات