بهزیستی لرستان به یکهزار و66 سالمند معلول خدمات ارائه می دهد

فاطمه زهرا توکلی روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: این سازمان به افراد معلول تحت پوشش خود خدمات پزشکی، آموزشی و حرفه‌ای اجتماعی که برای بازتوانی، ارتقای سطح کارایی و دستیابی به یک زندگی مستقل در جامعه نیاز داشته باشند ارائه می دهد.
وی افزود: یکی از مهم ترین خدمات بهزیستی لرستان به این قشر از جامعه توانمندسازی و توزیع وسایل کمک توانبخشی در بین آنها است.
معاون توانبخشی اداره کل بهزیستی لرستان اظهار کرد: همچنین 100 سالمند در سه مرکزسرای سالمندان لرستان توسط سازمان بهزیستی نگهداری می شوند که عمده هزینه این افراد توسط یارانه دولتی تامین و بخشی دیگر از این هزینه ها نیز توسط خانواده های آنها و خیرین در این حوزه پرداخت می شود.
در استان لرستان سه مرکز نگهداری سالمندان وجود دارد که یک مرکز در خرم آباد ودو واحد دیگر در بروجرد فعالیت می کنند.
7273/6060

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «بهزیستی لرستان به یکهزار و66 سالمند معلول خدمات ارائه می دهد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات