برانکو قاتل کروات معرفی می کند

در حالی که گفته می شد گزینه پرسپولیسی ها برای جایگزینی طارمی، کریشتانوویچ کروات است، برانکو بازیکن دیگری را مدنظر دارد. ورزش سه: در حالی که گفته می شد گزینه پرسپولیسی ها برای جایگزینی طارمی، کریشتانوویچ کروات است، برانکو بازیکن دیگری را مدنظر دارد.

مهدی طارمی بعد از دو فصل حضور در پرسپولیس تیم های خارجی را خواهان خود می بیند و به همین منظور مایل به تمدید قراردادش با پرسپولیس نیست. پرسپولیسی ها که عذر جری بنگستون را نیز خواسته اند به همین منظور به دنبال مهاجمی هستند که به گواه برانکو بتواند در طول 90 دقیقه به عنوان قاتل در زمین حضور یابد و از فرصت ها به سادگی عبور نکند.

طی روزهای اخیر صحبت های زیادی درباره حضور کریشتانوویچ در پرسپولیس به میان آورده شد. مهاجمی که فصل گذشته نیز به همراه ماریچ در ایران حضور یافته بود اما به دلیل خواسته مالی بالایش با این تیم به توافق نرسید. اما شنیده ها حاکی از این است که این مهاجم مورد توجه برانکو نیست و سرمربی کروات پرسپولیس که این روزها در زادگاهش به سر می برد گزینه ای دیگر را برای حضور در این تیم مدنظر دارد و برای مذاکره به این تیم معرفی خواهد کرد. باید دید قاتل معرفی شده توسط برانکو می تواند ضعف بزرگ این تیم در فصل گذشته را بابت از دست دادن فرصت ها را جبران کند یا خیر.

[ منبع این خبر سایت برترین ها-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «برانکو قاتل کروات معرفی می کند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات