تعلل عجیب در اعلام لیست بوکسورهای اعزامی به مسابقات کسب سهمیه

به گزارش خبرگزاری مهر، تیم ملی بوکس که خود را برای آخرین فرصت شانس کسب سهمیه المپیک آماده می کند زیر نظر بیش از ۴ مربی با سلایق و تمرینات مختلف در اردو به سر می برد.

در حالی که مسابقات بوکس کسب سهمیه المپیک آذربایجان از ۲۶ خرداد آغاز می شود هنوز ترکیب اعزامی به این رقابتها مشخص و اعلام نشده است. به نظر می رسد جمع زیاد مربیان تیم ملی هنوز در برخی اوزان با هم به نظر مشترکی نرسیده اند.

اگرچه شرایط کسب سهمیه در رقابتهای آذربایجان به مراتب آسان تر از مسابقات چین است اما ملی پوشان ایران بدون آمادگی مطلوب و حضور حتی در یک اردوی برون مرزی راهی آذربایجان خواهند شد؛ به علاوه اینکه ملی پوشان دقیقا نمی دانند گوش به فرمان چه کسی به عنوان سرمربی خود باشند و این باعث سردرگمی هر چه بیشتر آنها خواهد شد.

در مجموع ۳۹ سهمیه المپیک از طریق رقابت‌های جهانی باکو به دست خواهد آمد که شرایط سهمیه در هر وزن متفاوت است:

وزن ۴۹ کیلوگرم: دو سهمیه (طلا و نقره)
وزن ۵۲ کیلوگرم: پنج سهمیه (نفرات راه یافته به مرحله نیمه نهایی + بوکسوری که در مرحله یک چهارم نهایی مقابل نفر قهرمان آن وزن شکست خورده باشد)
وزن ۵۶ کیلوگرم: پنج سهمیه (نفرات راه یافته به مرحله نیمه نهایی + بوکسوری که در مرحله یک چهارم نهایی مقابل نفر قهرمان آن وزن شکست خورده باشد)
وزن ۶۰ کیلوگرم: پنج سهمیه (نفرات راه یافته به مرحله نیمه نهایی + بوکسوری که در مرحله یک چهارم نهایی مقابل نفر قهرمان آن وزن شکست خورده باشد)
وزن ۶۴ کیلوگرم: پنج سهمیه (نفرات راه یافته به مرحله نیمه نهایی + بوکسوری که در مرحله یک چهارم نهایی مقابل نفر قهرمان آن وزن شکست خورده باشد)
وزن ۶۹ کیلوگرم: پنج سهمیه (نفرات راه یافته به مرحله نیمه نهایی + بوکسوری که در مرحله یک چهارم نهایی مقابل نفر قهرمان آن وزن شکست خورده باشد)
وزن ۷۵ کیلوگرم :پنج سهمیه (نفرات راه یافته به مرحله نیمه نهایی + بوکسوری که در مرحله یک چهارم نهایی مقابل نفر قهرمان آن وزن شکست خورده باشد)
وزن ۸۱ کیلوگرم: پنج سهمیه (نفرات راه یافته به مرحله نیمه نهایی + بوکسوری که در مرحله یک چهارم نهایی مقابل نفر قهرمان آن وزن شکست خورده باشد)
وزن ۹۱ کیلوگرم: یک سهمیه (مدال طلا)
وزن به اضافه ۹۱ کیلوگرم :یک سهمیه (مدال طلا)

بوکس ایران تا کنون تنها یک سهمیه المپیک توسط احسان روزبهانی به دست آورده است.

[ منبع این خبر سایت مهر-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تعلل عجیب در اعلام لیست بوکسورهای اعزامی به مسابقات کسب سهمیه» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات