سورپرایز پیرزن 104 ساله -آکا

سایت سرگرمیجالب انگیز

آکاایران: " ایدا رجیانی" پیرزن 104 ساله ایتالیایی که در یک خانه سالمندان در شهر " ساسواولو" در شمال ایتالیا در حال زندگی می باشد از سوی دوستانش در تولد 104 سالگی سورپرایز شد و در یک خودروی "فراری" هیجان سرعت 300 کیلومتری را تجربه نمود.

به گزارش آکاایران: این پیرزن به یک پیست متعلق به کمپانی "فراری" منتقل گردید و در آنجا در کنار یکی از رانندگان در اتومبیل فراری نشست و هیجان سرعت 300 کیلومتری را در این پیست تجربه نمود.

این پیرزن به مدت 10 دقیقه 6  دور در پیست اتومبیلرانی فراری با سرعت 300 کیلومتر در ساعت در یک اتومبیل فراری حضور داشت.

هزینه این سورپرایز برای دوستان رجیانی بالغ بر 3 هزار یورو خرج برداشت. در پایان این سواری این پیرزن هیجان زده گفت: " نمی خواهم به خانه برگردم. یکی از بهترین لحظه های عمرم را تجربه کردم. این سواری نبود بلکه پرواز بود. اگر مرگ هم اینچنین باشد باید به استقبالش رفت."

,تفریح,سرگرمی,طنز,[categoriy]

سورپرایز پیرزن 104 ساله

سورپرایز پیرزن 104 ساله -آکاتفریح,سرگرمی,طنز,خنده,خنده دار,سایت تفریحی,سایت سرگرمی,سایت عکس,عکس طنز,عکس خنده دار,تفریحی سرگرمی,سایت تفریحی سرگرمی,مطالب سرگرمی

آکاایران: سورپرایز پیرزن 104 ساله

,تفریح,سرگرمی,طنز,[categoriy]

سورپرایز پیرزن 104 ساله

,تفریح,سرگرمی,طنز,[categoriy]

سورپرایز پیرزن 104 ساله

[ منبع این خبر سایت آکاایرام-سرگرمی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «سورپرایز پیرزن 104 ساله -آکا» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات