خواهران 3 قلوی همسان در المپیک ریو (عکس) -آکا

سایت سرگرمیجالب انگیز ,[categoriy]

خواهران 3 قلوی همسان در المپیک ریو

خواهران 3 قلوی همسان در المپیک ریو (عکس) -آکاخواهران 3 قلوی همسان در المپیک ریو (عکس) -آکا

آکاایران: خواهران 3 قلوی همسان در المپیک ریو (عکس)

آکاایران: به گزارش ایران ناز سه قلوهای همسان استونیایی با رقابت در مسابقه ماراتون المپیک ریو تاریخ سازی خواهند کرد.بر اساس گزارشات این اولین رقابت “سه قلوها” در المپیک می باشد. لیلا، لینا و لیلی لویک در حالی در قسمت زنان باهم مسابقه می دهند که تا به حال رکورد لیلا از بقیه بهتر بوده است.


 


,[categoriy]

خواهران 3 قلوی همسان در المپیک ریو


 


به گزارش آکاایران: این خواهران ۳۰ ساله که دویدن را به صورت جدی از ۲۴ سالگی آغاز کرده اند، از اول ژوئن تمریناتشان را در شمال ایتالیا آغاز خواهند کرد.لینا خواهری بود که دویدن را شروع کرده است و سایر خواهران را هم تشویق به دویدن کرده است. او می گوید که پس از مدتی هر سه خواهر متوجه شدند که دویدن استقامت بیشتر با فیزیک بدنی شان سازگار است تا دوهای سرعت.


 


,[categoriy]

خواهران 3 قلوی همسان در المپیک ریو


 


آنها چند سالی تمرین کردند تا سرانجام متوجه شدند که آن قدر خوب هستند که بتوانند در رقابت های بین المللی شرکت کنند و بعد هم سهیمه المپیک گرفتند.لیلی می گوید: “ما از دوران نوجوانی ورزش می کردیم. ما عاشق رقصیدن و فعالیت کردن هستیم و همین هم ما را به سمت ورزش حرفه ای کشاند.”

[ منبع این خبر سایت آکاایرام-سرگرمی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «خواهران 3 قلوی همسان در المپیک ریو (عکس) -آکا» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات