کسب نقره و برنز پرتاب وزنه توسط ملی پوشان ایران

به گزارش روزشنبه ایرنا از فدراسیون دو و میدانی، این رقابت ها که درشهر'هوشی مین' ویتنام درحال برگزاری است، لطف الهی پرتابگرجوان وزنه کشورمان موفق شد با پرتاب 17 متر و 57 سانتیمتر صاحب مدال نقره شود. مهدی رستمی دیگرنماینده ایران نیزبا پرتاب وزنه 17 متر و 52 سانتیمتر سوم شد و مدال برنز گرفت.
پرتابگر ژاپنی با پرتاب 18 متر و 33 سانتیمتر در جایگاه نخست این ماده ایستاد.
درماده 1500 متر نیز، عطا اسدی دونده جوان ایران موفق شد عنوان سومی و کسب مدال برنز این دوره از رقابت ها را به خود اختصاص دهد. عبدالرحیم درزاده، دیگر نماینده جوان کشورمان در این ماده با اختلاف کمی پس از اسدی از خط پایان گذشت و چهارم شد.
درادامه این رقابت ها، اکبرهلالی در ماده پرتاب چکش، با پرتاب 59 متر و 13سانتیمتر به مقام چهارم دست یافت. در این ماده ورزشکار هندی با پرتاب 66 متری خود قهرمان شد و ورزشکار عراقی نیز با پرتاب 64 متری به مدال نقره رسید.
محمدرضا فریدی نیز در ماده دوی 400 متر و در فینال این رقابت ها به مقام هشتم رسید و از کسب مدال باز ماند.
در این ماده دوندگانی از ژاپن، عراق و عربستان به ترتیب بر روی سکوی اول تا سوم ایستادند.
ورزشی**9029**1724

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-سایر می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «کسب نقره و برنز پرتاب وزنه توسط ملی پوشان ایران» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات